Czy polecacie? - EU48JU7000

rafcio76r

New member
Bez reklam
Pokój Panowie, temat o kurzu pod matrycą JU7000 uważam za zamknięty. Jeśli w przyszłości któryś z użytkowników tego TV będzie miał z tym problem niech pisze i wrzuci fotki. Po to jest forum, aby użytkownicy danych modeli wypowiadali swoje opinie, pisali o wadach, ale i o zaletach, Chodzi o to, żeby potencjalni nabywcy mieli szerszy przegląd sytuacji:) Np. o Philipsach naczytałem się rozmaitych opinii użytkowników i na ich podstawie wiem, że TV tej marki nie kupię i tyle i żaden sprzedawca mnie do niego nie przekona, chyba, że w przyszłości coś się zmieni w sofcie tego producenta. Niech ludzie czytają, czytają i jeszcze raz czytają, bo czytanie nie boli. Po drugie należy obejrzeć TV przez zakupem i wtedy podjąć ostateczną decyzję czy dany model nam pasuje, czy też nie :)
 

Mito_328

New member
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Na innym forum, które wskazaliście przeczytałem recenzje większego brata tego telewizora (55') i znalazłem informacje, że w zestawie znajduje się urządzenie one connect mini. Wiecie może czy wersja 48' także coś takiego posiada? Bardzo użyteczny hub z tego co widziałem.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
Do góry