Czy plazma Panasonica TH-42PY85 to dobry wybór?

Witam wszystich forumowiczów.
Od kilku tygodni usilnie wczytuje się we wszelkie posty dotyczące wyboru telewizora, analizuje rankingi oraz staram się czytać większość testów umieszczanych na hdtv.com.pl. Żeby nie zadawać pytań typu: pomóżcie, jaki kupić telewizor, doradźcie... to ja raczej poproszę o utwierdzenie mnie (ewentualnie nie) czy mój wybór jest słuszny. Mam pokój ok. 10m2, telewizor powieszę na ścianie albo w odległości 2m albo 4m (to jest jeszcze do wyboru). Głównie będę oglądał kablówkę (sygnał SD), w przyszłości może podłączę jakąś cyfrę+, pewnie niezabraknie też czytnika blue ray oraz kina domowego. Kwota do wydania to 4-6 tysięcy (wolałbym się zamknąć w granicach 4 000 PLN:) ). Byłem już przekonany do wielu telewizorów: od Sony KDL 37/40W4000 po SAMSUNGA 40A656, ewentualnie seria "7" - widziałem ostatnio w MM LE40A786 i wyglądał nieźle... Po wielu godzinach spędzonych na wczytywaniu się w różne opinie wybór padł na plazmę Panasonica TH-42PY85 (test przygotowany przez KIKI bardzo pomógł). Proszę o informację czy do moich warunków/potrzeb wybór ten jest właściwy i jaka jest min odległość od TV w tym wypadku? Czy 2m wystarczą czy lepiej powiesic go w odległości 4m? Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie wpisy.
Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości w przedzieraniu się przez gąszcz informacji przy zakupie telewizora:)
 

PIOT_

New member
Drogi Kondi
Jest cały wątek o ww plaźmie (w istotnych tematach)

i jest też wątek o odległości - łatwo znajdziesz

pozdrawiam
PS
(dla mnie dobry wybór)
 
Do góry