********************* czy Panasonic

Ashow

New member
Witam wszystkich to mój pierwszy post.
Chciałem kupic tanie tv. Wielkosc ktora mnie interesuje to 50" jako ze posiadam ps4 to nie interesuje mnie Smart Tv czy inne bajery ktore mi sa calkowicie niepotrzebne. Interesuje mnie jakosc obrazu na poziomie wzglednym wraz plynnosc w grach i filmach full hd. Znalazlem 2 bardzo tanie modele i nie wiem ktory wybrac. ********************* FL50272 czy PANASONIC TX-50A300E
Naradza sie jeszcze pytanie czy to 100hz wystarczy. Prosze o pomoc
 

Ashow

New member
Własnie chcialem cos do 2tys zlotych bo potrzebuje do sypialni tylko go. W domu mam samsunga 55 cali z tymi bajerami roznymi niestety dalem za niego prawie 8 tysiecy ponad rok temu teraz juz kosztuje 3,5 :) Dlatego nie chce przeplacac za 3d, smart tv czy inne bajery bo np internet, blue ray mam w konsoli a 3d w tym samsungu nie uzylem ani razu. Nie jestem jakims wielkim pasjonatem obrazu i przygladajac sie w sklepie ostatnio na 100hz a 1200hz nie widzialem roznicy i mysle ze to bardziej chwyt marketingowy. 42 cale nie wchodzi w gre bo ma byc on na scianie do lozka odleglosc mniej wiecej 3 metry. Wiadomo do filmow wystarczy do gier raczej kiepsko.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Jest taki Sharp 50LD264 w cenie poniżej 2.000. Na ale to duży i tani tv więc musisz go zobaczyć jak gra i samemu podjąć decyzję.
 
Do góry