Czy opłaca się kupić 3 letni tv za 2000zł ?

vitafix

New member
Dzień Dobry,
mam dylemat odnośnie zakupu telewizora i zwracam się do was doświadczeni forumowicze z prośbą pomocy.
Zastanawiam się nad kupnem telewizora za około 2000zł złotych i wielkości 46-48 cali.
Chciałbym wybrać między dwoma modelami:
UE46ES8000
oraz
UE48H6400

dodam tylko że posiadam Evolution Kita 2000.
Zastanawia mnie kwestia czy opłaca się wydać ponad 2000zł za telewizor który posiada już prawie 3 lata ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
 

3echo

Member
Bez reklam
Biorąc pod uwagę żywotność dzisiejszej elektroniki ja osobiście bym nie ryzykował.Chyba,że ma jeszcze 2-u letnią gwarancję.
Jak masz te 2000zł. to resztę weź na raty i kup nowy :)
To jest moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Nie warto. Po co drążyć. Uszczęśliwisz tylko poprzedniego właściciela.

Na marginesie a co to za cuda są, że nie mogę napisać dwóch postów w ciągu 120 sekund. Od kiedy takie zasady?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam moim zdaniem NIE, nie opłaca się tym bardziej,że UE 48H6400 jest lepszym TV kosztującym około 2400 zł.
 

pantomima

Banned
To zależy jaki tv ,jaka technologia,jaki przebieg itp .

Ja np mam plazmę Panasonica z 2011 roku ,46" model g30.

Mega zadbana z przebiegiem coś lekko ponad 3tys godzin . Żadnych powidoków' wypaleń. Od 2013 praktycznie w roku chodzi max 600h .
W ciemno łykać .

Co prawda już dawno po gwarancji i istnieje ryzyko że coś padnie ale jak to z elektroniką- może służyć jeszcze 10lat bezawaryjnie,może się wykruszyć za dwa,trzy miesiące . Nie zgadniesz ;-)

Osobiście nie kupił bym używanego tv bez wzgl na to że jego stan jest idealny tak jak mojej g30-tki.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Dokładając 400zł masz nowy i razie kłopotów masz gwarancję a jeśli chodzi o używkę to tylko jeśli jest to zadbana plasma najlepiej Panasonica, bo jak wiesz takie tv są już słabo dostępne.
 
Do góry