czy oplaca sie 3d w tv sony

collider

New member
Bez reklam
Rownie dobrze mozna zadac pytanie czy oplaca sie w kazdym innym telewizorze. Jezeli lubisz filmy 3D to tak.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Pozostaje jeszcze kwestia czy będziesz w domu oglądał to 3D. Jak mam TV 3D już dobre 3,5 roku a obejrzałem może z 5 filmów. Jak 3D to wg. tylko w kinie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zawsze jest lepiej coś posiadać, niż nie mieć tego w ogóle ale czy to 3D w domu jest niezbędne? Może jak są dzieciaki w wieku szkolnym to ta opcja będzie częściej wykorzystywana, chociażby dla ich satysfakcji. Ja też swojego czasu napaliłem się na 3D i jak napisałem powyżej, praktycznie z tej opcji nie korzystam. Oczywiście, przy różnicy około 100 zł pomiędzy modelami W755C bez 3D a W809C z 3D wybór jest chyba oczywisty.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Jestem posiadaczem tv 3D od dobrych 4 lat i obejrzałem ponad 150 filmów w różnych formatach i rozdzielczościach . Szczególnie pięknie prezentują się produkcje specjalnie kreowane do tego celu
a konkretnie filmy dokumentalne i designerskie filmy tworzone przez "artystów" w tym stylu.

Bajeczka , a liczba nowych filmów wciąż rośnie a na 4K to już zupełnie inny wymiar :!:
Dla mnie absolutny mus dla kupujących !!
 
Do góry