Czy obejrzę film Blu Ray z dysku przez USB?

Lemoniada

Member
Witam
ściągam filmy z HDBT.eu mam dysk 700 gb , czy gdy ściągnę film Blu Ray obejrzę go z dysku przez USB na odtwarzaczu BD LG 350V?
MKV tak oglądam ale są w jednym pliku, czy jest jakiś sposób na Blu Raya żeby go odtworzyć wybrać język polski i cieszyć się oglądaniem? dziękuję za pomoc
 

glacohorn

New member
Dasz rade odtworzyc film blu ray z pendriva na tym odtwarzaczu, mozesz miec miec tylko problem z nagraniem pojedynczego pliku wiekszego niz 4GB na wiekszosci pendrivow, jesli masz dysk zewnetrzny to ok. Moga byc jakies ograniczenia dotyczace formatow jakie mozesz odtworzyc z pendriva, ale przeciez zawsze mozna przekontwertowac plik ;)
Natomiast jesli chcesz z pendriva miec tez napisy polskie to musza byc zapisane w formace srt.
 

glacohorn

New member
No jak lektora masz w osobnym pliku to obawiam sie ze z USB takiej magi na modelu za 400 zl nie zrobisz ;p
Ale skoro masz ten film na dysku na kompie to nie mozesz podloczyc PC do TV, ja zawsze tak robie. :smile:
 

glacohorn

New member
z tego co ja się orientuje to nie oglądniesz z powodu że USB 2.0 ma za małą szybkosc, chyba ze masz USB 3.0 to wtedy tak!

Bullshit ..
Ja z pendriva podlaczonego do TV ogladam pliki mkv, mp4 w rozdzielczosci 1920x1080,
Jasne ze nie odtworzy ci jakiegos .ts z bitratem 14800 kbps, ale do 6000 powinno luzem isc
 

rafib1975

New member
Bullshit ..
Ja z pendriva podlaczonego do TV ogladam pliki mkv, mp4 w rozdzielczosci 1920x1080,
Jasne ze nie odtworzy ci jakiegos .ts z bitratem 14800 kbps, ale do 6000 powinno luzem isc
Ciekawe!!! Ktos zapytał czy oglądnie film BlueRay z pena a nie czy mkv, m4 czy inny foramt kompresji filmów z BlueRay. Widocznie pytanie autora postu było źle zadane. A to czy ktos oglądnie do 6000 to też bedzie zależało od pena, jak bedzie bardzo wolny to też nie po ogląda.
 

Tomy18vip

New member
Witam Dołączam sie do pytania Czy na LG BD350V otworzę filmy BLu-Ray 25-50 GB z dysku Twardego zewnętrznego bo myślę nad zakupem oraz czy jeśli film Blu-Ray ma obraz ISO czy odtwarzacz to odtworzy ?
 

leone1

New member
Witam Dołączam sie do pytania Czy na LG BD350V otworzę filmy BLu-Ray 25-50 GB z dysku Twardego zewnętrznego bo myślę nad zakupem oraz czy jeśli film Blu-Ray ma obraz ISO czy odtwarzacz to odtworzy ?

Tylko HDD... Film na bluray 150-250 zł, to lepiej iść do kina...Ja odtwarzam filmy 3D (side by side) z przenośnego HDD, albo z laptopa via wifi (połączenie bezprzewodowe ad hoc). Podejrzewam, że media player iso nie otworzy, ale jest mnóstwo filmów w formacie .mkv (w wersji 3D side by side), wystarczy poszukać...
 
Do góry