Czy napewno warto? Proszę o pomoc!

komd

New member
Czy na pewno warto? Proszę o pomoc!

Witam!
Rozważam zakup nowego tv. Początkowo chciałem przeznaczyć na ten cel ok 3000zł, ale po przeczytaniu kawałka forum i usłyszeniu opinii sprzedawców w sklepach rtv agd doszedłem do wniosku, że tv dla mnie to: panas 50st50.
Moje pytania brzmią:
1.Czy jest sens dopłacać ok 1000zł więcej do tego tv?
2.Czy jest on dużo lepszy niż TX-P50UT50? chodzi mi o funkcjonalność, jakość obrazu itp. nie piszcie proszę że ma takie i takie funkcje bo się nie znam na tym, chodzi mi bardziej o ogólne wrażenie podczas korzystania z odbiornika.
3.Czy za cenę ok 4000zł właśnie ten model? Może są lepsze opcje w tych pieniądzach.
4.Czy na pewno plazma? Znajomi mi mówią, że plazma to przeżytek, że Panasonic niedługo zbankrutuje itp itd. Może faktycznie lepiej kupić np. jakiegoś LEDa Samsunga bądź LG.
5.Jak w przypadku tego modelu wygląda sprawa odtwarzania ściągniętych z neta filmów np. z pendriva? czy obsługuje wszystkie podstawowe formaty itp.
Nie znam się na telewizorach. Czytałem trochę wątków, ale szczerze przyznam, że nie mam na to zbytnio czasu. Proszę o wasze odpowiedzi. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Rozważam zakup nowego tv. Początkowo chciałem przeznaczyć na ten cel ok 3000zł, ale po przeczytaniu kawałka forum i usłyszeniu opinii sprzedawców w sklepach rtv agd doszedłem do wniosku, że tv dla mnie to: panas 50st50.
Moje pytania brzmią:
1.Czy jest sens dopłacać ok 1000zł więcej do tego tv?
2.Czy jest on dużo lepszy niż TX-P50UT50? chodzi mi o funkcjonalność, jakość obrazu itp. nie piszcie proszę że ma takie i takie funkcje bo się nie znam na tym, chodzi mi bardziej o ogólne wrażenie podczas korzystania z odbiornika.
3.Czy za cenę ok 4000zł właśnie ten model? Może są lepsze opcje w tych pieniądzach.
4.Czy na pewno plazma? Znajomi mi mówią, że plazma to przeżytek, że Panasonic niedługo zbankrutuje itp itd. Może faktycznie lepiej kupić np. jakiegoś LEDa Samsunga bądź LG.
5.Jak w przypadku tego modelu wygląda sprawa odtwarzania ściągniętych z neta filmów np. z pendriva? czy obsługuje wszystkie podstawowe formaty itp.
Nie znam się na telewizorach. Czytałem trochę wątków, ale szczerze przyznam, że nie mam na to zbytnio czasu. Proszę o wasze odpowiedzi. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!

Witam
1- Jest sens.
2- W zasadzie główna różnica jest taka, że ST posiada filtr antyodblaskowy i głębszą czerń.
3- E6500 - czy lepszy? Sam musisz zdecydować.
4- Jeśli zależy Tobie na wysokiej jakości obrazie to plazma. Znajomi pewnie nie mieli plazmy... To, że Panasonic zbankrutuje jest bzdurą. Jeśli plazma to przeżytek, to dlaczego LG i Samsung zaczę je produkować?
5 -Samsung więcej odczytuje od Panasa. Nie miałem jeszcze problemu, żeby czegoś nie chciał czytać.

Nie masz czasu czy ochoty?
Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to przeczytaj wątki poświęcone danym modelom.
Nie ma idealnej technologii i najlepszego telewizora. Każdy ma wady i zalety.
 

komd

New member
Dzięki za odpowiedź.
Rozumiem, że masz na myśli model Samsung PS51E6500.
Jeszcze krótkie pytanko: Moi rodzice kupili rok temu 50vt50, czy okulary 3d będą działały na 50st50?
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

osip

New member
Okulary od VT50 beda dzialac. Jezeli maja dokladnie ten model, bo od VT30 juz nie beda pasowac. Jako zamiennik masz jeszcze tanio model Samsunga SSG-4100gb, tylko dla wiekszosci wygladaja troszke tandetnie, ale za to sa w dobrej cenie.
 
Do góry