Czy Na 8900 Hd Da Sie Zrobic Sharing

ZYCHOSAS

New member
witam serdecznie....sorrki ze zawracam glowe ale prosze napiscie mi czy na tunerach bez linuxsa da sie zrobic sharing.....nie mialem jeszcze zadnego tunera do kanalow edukacyjnych....i chcialbym dokonac dobrego wyboru....planuje zakupic jakis tuner HD w granicy 1500zl i wydaje mi sie ze ferdek 8900HD bedzie najlepszym wyjsciem...........(wazne pytanie)czy na nim moge zrobic sharing????...oczywiscie pomijajac tunery na linuxa....nie mialem z tym systemem do czynienia i nie wiem czy dalbym sobie rade....wiec chcialbym zakupic cos prostrzego i godnego tych pieniedzy.....


prosze o pomoc....]
dzieki i pozdrawiam
 

hipmen

New member
Nie bój się linuxa - jest tyle tutoriali, że dasz sobie radę a edukacja jest łatwiejsza na tunerach z linuxem, ponadto masz możliwości np. czytania kanałów RSS bezpośrednio na TV, podpięcia kamerki internetowej np w pokoju dziecka i masz podgląd na nie na TV, jest nawet klient GG, tuner na linuxie to super rozwiązanie - polecam Kathrein UFS 910s PVR - cena z modułem to ok 1500zł tuner ten nie jest jeszcze tak oprogramowany jak dreamboxy ale dajmu mu trochę czasu, jest to pierwszy tuner HD na linuxie. Co do fergusona 8900 wsio działa lecz do pracy bez kompa potrzebna jakaś przejściówka LAN->Rs232 - podobno można kupić w necie.
Mam nadzieję, że kanały edukacyjne o których mowa to np Discovery HD :):)
pozdrawiam
hipmen
 
Ostatnia edycja:

Rafalone

New member
Posiadam fergusona 8900 i sobie go chwalę. Bardzo łatwa edukacja poprzez usb wgrywasz softy i listę kanałów lub bezposrednio z kompa kabelkiem null-modem przez RS.
 
Do góry