czy mogę zmienić dekoder pioneera na philipsa będąc już abonentem cyfry?

pytalski

New member
witam, czy ktoś z was może powiedzieć czy będąc abonentem cyfry + od roku mogę zamienić dekoder z pioneera na philipsa hd aktywujac jakąś opcję hd np c+film hd?

w tej chwili dzierżawię dekoder za 10 pln / mies (wiem, że dekoder hd kosztuje 15 pln)

pozdrawiam
 

Lech

New member
Bez reklam
pytalski napisał:
witam, czy ktoś z was może powiedzieć czy będąc abonentem cyfry + od roku mogę zamienić dekoder z pioneera na philipsa hd aktywujac jakąś opcję hd np c+film hd?

w tej chwili dzierżawię dekoder za 10 pln / mies (wiem, że dekoder hd kosztuje 15 pln)

pozdrawiam

Wejdź na stronę C+, to znajdziesz szczegóły. Oczywiście w każdej chwili możesz zmienić opcję pakietu na wyższą bo niewątpliwie tutaj zachodzi taki przypadek. Ma się rozumieć za odpowiednią dopłatą!
 
nie powiem ci czy mozesz zmieniac wtym pakiecie co masz bo nie wiem a ja mialem ten najwyszszy jak zminialem ale najpierw zadzwon na infolinie i aktywuj albo natianal hd albo c+ hd i dopiero potem idz do punktu wymieniac dekoder jezeli nie ma ograniczen co do pakietu to mozesz wymienic bezplatnie i placisz 15/miesiac+6zl za kanal hd
 
Do góry