Czy masz zaufaną markę w 2013 roku? Zagłosuj i wygraj prezent na święta. .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy masz zaufaną markę w 2013 roku? Zagłosuj i poproś innych aby zagłosowali . W dawnych czasach przywiązanie do marki i zaufanie do marki miało ogromne znacznie dla użytkowników.
jvc-logo1.jpg


toshiba_logo.jpg



Pamiętamy, że marka Panasonic czy Sony w czasach Pewexu (młodsi pewnie nie wiedzą już co to) - to było coś o czym można było pomarzyć. Jeśli ktoś miał w domu jeden ze sprzętów danej firmy to inne dokupował tej samej marki dając dowód ogromnego zaufania dla wybranej marki. Ale marka to znaczyło kiedyś solidność, rzetelność, rangę, nawet nobilitację. Taki użytkownik nie pozwolił źle mówić o jakichkolwiek produktach tej firmy, często stając się nieświadomym ambasadorem marki.

W obecnych czasach gdy mieszają się wzajemne powiązania ekonomiczne i nie zawsze wiadomo do kogo należy pozostająca na rynku marka i trudno już o taką miłość i szacunek do określonego producenta. W telewizorach jednej marki znajdziesz elementy wyposażenia od konkurencji i nikomu to nie przeszkadza. Ale widać wyraźnie, że przywiązanie tylko do jedej marki spada.
Czy słusznie ?

Postanowiliśmy zapytać WAS jako świadomą grupę, często specjalistów.
Czy macie zaufanie do jednej ulubionej marki ?
Tak lub nie .
Jeśli tak - to do jakiej marki obecnie występującej na rynku macie największe zaufanie ?

Ankieta będzie trwać do 5.12.2013 roku do godz. 24.00.
A firma którą obdarzycie największym zaufaniem otrzyma od WAS specjalną statuetkę.

To Wy jesteście jurorami.

Wśród osób które wezmą udział w ankiecie jak zawsze rozlosujemy nagrody ( 10 nagród:filmy , radyjka, kalkulatory i dodatkowo wśród tej wylosowanej dziesiątki - wieżę stereo)

Każdy użytkownik ma prawo raz zagłosować.
Niebiescy mogą głosować jak zawsze - trzy razy.
Głos jest ważny tylko wówczas gdy w jednym wpisie podajemy, jedną, naszym zdaniem najbardziej zaufaną firmę.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:

daniel_l81

New member
Mi zawsze z dobrą marką kojarzyło się SONY i jakoś nadal kojarzy, choć dla niektórych z Was pewnie oszalałem ;-)

Moim pierwszym sprzętem tej firmy był WALKMAN na kasety, który dostałem na I komunię. Dzięki za przypomnienie, muszę go poszukać ;-)
 
Do góry