Czy LG 32LM620S to dobry wybór.?

PLANETA

New member
Witam jestem nowy i pytam ,bo chcę zakupić ten właśnie tl ,i czy on jest ok ? ,polecacie go kupić proszę o radę pozdrawiam. :eek:
 

bomba504

New member
posiadam wersje 47 calowa, telewizor ogólnie OK, obraz wyświetlany bardzo dobry, co do 3D jest, to jeśli mamy sporo efektów to męczy strasznie oczy na początku, SmartTV bardzo ubogie nic ciekawego nie ma, duży plus za pilota Magic, który trzeba dokupić osobno w przypadku tego modelu, plus tez się należy za obsługę HbbTv w najnowszym softcie, brakuje Skype i TVN Player maja się ukazać, ale na razie nie wiadomo kiedy, jeśli chcesz tv LG warto zainteresować się modelem 660, ma wbudowane WiFi, lepszą matrycę, oraz chyba w komplecie jest pilot Magic
 

PLANETA

New member
Aha takie buty ,to może 42 cale jakiś ,w wersji 660 dobry by to był wybór ?. A który model ma wi fi wbudowane ,i pełną przeglądarkę pytam. ?
 

Soryu

New member
Bez reklam
Jeśli bardzo zależy Ci na wifi i przeglądarce to proponuję kompa.
Rczej wszystkie LEDy z tej serii będą miały słabą czerń i słaby kontrast (statyczny).
 

Lukas79

New member
mam 42lm620 i jestem zadowolony z wyboru

wifi nie potrzebuje mam dociagniety kabel, smiga elegancko

co do pilota magic to bawilem sie tym ustrojstwem, ale znacznie wygodniej mi sie korzysta ze smartfona, ktory zastepuje mysze i klawiature

nic mi wiecej do szczescia nie potrzeba

co do obrazu jest OKi, jak ktos sie chce przyczepic to zawsze cos znajdzie bo taka prawda (i to przy wszystkich producentach) oglada sie przyjemnie

3d - gadzet - bo nie oszukujmy sie korzysta sie z tego rzadko, efekty fajne nie mam nic do zarzucenia (dieciak jest zachwycony)

jak dla mnie duzy plus to pasywne okulary - ktore sa lekkie i tanie i jak zasiadamy cala rodzina to kazdy ma swoja pare jak przyjda goscie to pasuja te co dostalismy w cinema city ;)

dla mnie najwazniejsze jest to, ze podlaczam dysk po usb i wszystko smiga plynnie i bezproblemowo

do tv mam podlaczone takie cudo

Veriton N | Business Product Serie

i mam wywalone na uslugi premium i inne ;) nie mam potrzeby tam zagladac

do calosci mam jeden dysk, ktory jest w sieci domowej, gdzie mamy wszystkie zdjecia filmiki z wakacji

telewizornia sprawnie sie z tym laczy

podsumowujac, bym mial kupowac jeszcze raz telewizornie wybor by byl taki sam
 

PLANETA

New member
Dzięki za informacje a który z tych, 42 calowych ma wi fi wbudowane ,i pełną przeglądarkę internetową pytam?.
 

melinek11

New member
No gdyby tak ten link działał. ? I o model 32 cale mi chodzi.
link działa - trzeba wykupic dostęp do strefy testów.. a Tv róznią się tylko wymiarami.. parametry mają przecież takie same.. wiec bez problemu..
W skórcie moge powiedzieć Ci że wszystko super.. wrecz nawet tytuł jest że były mistrzem żeby nie problem płynności bocznej.. bo niby płynność boczna przy jednostajnym ruchu jest słaba tylko gdzie to bedzie widać w codziennym użytkowaniu?? Bo jednak ten TV ma ogrom pozytywnych opinii odnośnie obrazu, więc chyba ludzie jednak tego nie widzą.. poza tym płynność pionową i skośną ma reweleacyjną wiec nie wiem czy jest wynikowa jakas tych trzech płynności bo to by dawało dobrą sume ogólnie widzianego ruchu..a moze inaczej na to się patrzy.. Nie wiem czy widać to tylko w tescie czy w filmach tez to bedzie odczuwalne?? Nie wiem co o tym mysleć tescie?? całość prócz tej jednej kwestii jest naprawdę rewelacyjna.. wiec czekam na obiecany filmik pokazujący te wade..
Poza tym nadal dumam nad Lm620s i panas ET5e.. i nadal w kropce jestem.. Panas nie ma problemów niby zadnych ale nie ma tyle dodatkowych funkcji które mogą się przydać wiec tu plus i tu plus.. Panasa biore pod uwage bo ma matryce IPS LG i wiele podzespołów od LG.. ale silniki polepszania obrazu juz swoje wiec tez to bardzo ciekawe polaczenie.. tylko ciekawi mnie czy to nie te same matryce z podobnymi problemami jednak ze tam jest znaczek Panasa i niektórzy zajmują się ich sprzedażą to niektóre fakty są troche koloryzowane.. a moze są to problemy ktore widzą tylko eksperci?? co o tym myslisz?? poczytaj sobie opinie użytkowników i ekspertów z zachodu:
Znaleziono 4 wynik(ów) dla lm620s - alaTest.pl
Znaleziono 14 wynik(ów) dla Et5 - alaTest.pl

Jak zobaczysz opinie mają oba super.. choć et5e dostał pare minusów od ekspertów.. i szczerze mówiac na opineo jest cos od uzytkowników na temat rozmycia w et5e tak samo jak i lm620s wiec raczej problemy podobne.. braku ostrosci w niektórych momentach ale to jest kilka opinii i zdecydowanie wiecej jest tych dobrych.. z reszta jak przy kazdym TV...
Dlatego jeszcze się zastanawiam.. kiki mi poleca ET5E.. ale nie uzasadnił dlaczego.. i dlaczego nie lm620s.. bo oceny końcowe mają zbliżone.. niby kierował się wszechstronnością jednak mi się wydaje że LG jest bardziej wszechstronny.
 

andrewxxx

New member
Wg mnie model 660 jest ogółem ładniejszy, ale nie polecam ponieważ matryca w jasnym pomieszczeniu nie wygląda dobrze. Należy pamiętać, że jest ona błyszcząca co jest minusem w tym przypadku. Chyba, że ktoś ogląda filmy nocą.. :) Wifi na plus, ale matryca na minus.

Ogólem też stoje przed dylematem, ale chyba zakupie model 620S.


PS.

Czy można sterować TV przy pomocy Telefonu z system ANDROID? Czy jest jakaś aplikacja, która na to pozwala?

Czy można dodać do tego TV jakąkolwiek kartę wifi czy musi być dedykowana?
 
Do góry