Czy ktoś wie co się stało z matrycą?

odin95

New member
Witam, załączam dwa zdjęcia które zrobiłem tego samego dnia tylko z innym tłem. Bardzo mnie to drażni, nie wiem czy to kurz czy jakiś problem techniczny. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Attachments

  • received_233066274562554.jpg
    received_233066274562554.jpg
    23,9 KB · Wyś: 49
  • received_532617807678204.jpg
    received_532617807678204.jpg
    22,3 KB · Wyś: 64
Ostatnia edycja:

cezar49

New member
Ja miałem takie coś ale jako ciemne plamy ... tez głowiłem się co to jest .... było tego na dole około pięciu miejsc ... aż kiedyś podczas filmu jedna plamka zaczęła migać ... zrozumiałem że to diody niepodświetlenia padły .... Wymiana matrycy w ramach rękojmi w domu , 20-25minut i po kłopocie .
 

odin95

New member
Wydaje mi się że tak, muszę znaleźć papiery, ale teraz tak czy siak tego nie ogarnę, bo wszystko jest zamknięte. A wie ktoś jaki to jest koszy naprawy?
 

adam80

Member
Wymiana panelu to koszt zbliżony do nowego telewizora, niektóre serwisy wymieniają tylko podświetlenie od około 500zł.
 

pablov7

Member
Jak byk widać wielką poświatę w dolnym lewym rogu więc wcześniej kolega który pisał, że nic nie widzi to najwyższy czas iść do okulisty :D (trzeba pożartować)
Co do tej poświaty to zapewne jest to tv z krawędziowym podświetleniem (edge led) sam to przerabiałem w swoim 55KS8000
Jeśli kolego nadal masz gwarancję to zgłoś i Ci wymienią na nową na którą będziesz miał dwa lata gwarancji tylko bezpośrednio najlepiej w serwisie nie przez sklep nie rękojmię bo będziesz miał takie problemy jak ja, przed chwilą założyłem temat o tym wszystkim.
 
Do góry