Czy ktoś kupował w Maximedia ??

Alex44

New member
Opowiedziałem tylko własną historię, co nie znaczy, że dostawca jest zły. Może po prostu miałem pecha...
Ale na takie pechy jestem czuły - lubię być obsłużony szybko i bezbłędnie :)
 

fx25

Klub HDTV.com.pl
VIP
samsung PS50A656

pod koniec sierpnia zakupiłem w/w plazmę bez żadnych problemów.

W czwartek ok. 14 telefoniczne zamówienie (od razu info że mają),
ok. 16 potwierdzenie wysyłki (podanie nr listu przewozowego).

W piątek ok. 10 tel. od kuriera, że za chwilę będzie mógł przywieźć (przełożyłem na 17-tą)
ok. 17 kurier pomaga mi wnieść telewizor na 3 piętro (dostał 20zł;)),
przez 15 minut liczy kasę, a ja sprawdzam czy wszystko OK (oczywiście wizualnie).

podsumowując:
realizacja w ciągu 24h, płatne przy odbiorze, przesyłka bezpieczna na palecie zgodnie z zaleceniami producenta i najważniejsze CENA lepsza jak u konkurencji nawet lokalnej tj. bez "drogiego" i niewygodnego transportu.

to mój drugi "większy" zakup w MAXIMEDIA (o pierwszym już pisałem) i ponownie jestem zadowolony tj. obsłużony zgodnie z oczekiwaniem.

ps.

ogólnie to jestem trochę rozczarowany:
telewizor 4700
przesyłka 80
kurier (bonus) 20
EMOCJE 0 (zero) a miały być bezcenne :grin:
 

regdal

New member
Nie polecam tego sklepu.Złozyłem zamówienie wypełniając formularz na ich stronie internetowej.Telewizor mieli zamówić i wysłać do mnie w ciągu 3-5 dni.Niestety,jak się później okazało tylko straciłem czas.Dobrze ,że nie wpłaciłem zaliczki.Próbowali mnie przekonac ,że jeszcze kilka dni poczekam i telewizor będzie.Miałem duże problemy z dodzwonieniem się na podane na stronie numery telefonów.Szybko podjałem decyzję o zmianie sklepu i nie żałuję bo kolejny sklep który wybrałem okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
Nie polecam Maximedia.
 

zbyszko74

New member
W tym terminie dostawy to "cena najniższa w kraju" będzie w większości sklepów. Przez 13 dni może się sporo zmienić w cenach.

Pozdrawiam :)
 

CuoreRosso

New member
Cena nie będzie ani najniższa, ani najwyższa... Ba, wogóle jej nie będzie. Właśnie otrzymałem mail z Maximedia. Towar niedostępny. To po jakiego wała obiecywali, że będzie na początku tego tygodnia? Mało tego. Wciąż mają go w ofercie. Absurd goni absurd!
Nie polecam, a wręcz odradzam Maximedia. Niekompetentni, niesłowni, troszkę aroganccy. Strata czasu i pieniędzy.
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moje zakupy były w Katowicach.Wszystko załatwiałem przez telefon,pytałem się czy mają a jak nie to kiedy się moge spodziewać.Jak sprzęt przyszedł dzwonili do mnie i jechałem po odbiór.Dwa lata temu kupowałem kamere i drukarke,rok temu kuchenke gazową a w lato lcd samsunga.żadnych problemów nie miałem ,podawałem nazwisko i nr telefonu i czekałem nie więcej niż trzy dni.Kamere i lcd od ręki miałem.Ja polecam.
 

adalbert11

New member
Maximedia Gostynin

Maximedia Gostynin - totalna porażka. Chciałem kupić u nich tv lcd Samsung. Absolutny brak zainteresowania klientem, maxi-olewanie. Czas oczkiwania miesiąc i żadnej informacji od Sz. p. o zaawansowaniu realizacji zamówienia. W końcu próbowali wcisnąć sprzęt z uszkodzoną podstawą, a i mieli aż 1 ( słownie jedną sztukę, druga podobno się sprzedała). Uważajcie, szkoda Waszego czasu i nerwów.
Pozdrawiam - niedoszły klient Maximedia Gostynin
 

koszale

New member
Na stronie mieli odtwarzacze dvd którymi byłem zainteresowany, chciałem je kupić. Próbowałem sie przez kilka godzin dodzwonić, albo nikt nie odbierał albo zajęte, w końcu dodzwoniłem sie na komórkę i dowiedziałem sie że nie ma i nie będzie ponieważ te modele są już stare i sąnowsze (a ja kurde nie chce nowszych bo vcd te LG nowsze nie obsługują...). Na stronie wciąż dostępne... http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_dvd&p=lg_dvx_286 http://www.maximedia.pl/?c=odtwarzacze_dvd&p=lg_dvx_276
 

kowal801

New member
Bez reklam
adalbert11 napisał:
Maximedia Gostynin - totalna porażka. Chciałem kupić u nich tv lcd Samsung. Absolutny brak zainteresowania klientem, maxi-olewanie.
Nie zgodzę się z ta opinia ponieważ,
wszystko uzależnione jest czy maja dany towar w magazynie czy nie, dodam ,ze główny magazyn znajduje się w Zawierciu i właśnie z stamtąd dwa razy w tygodniu (środa ,piątek) są dostawy do Gostynina,więc Ci kolesie co siedzą w sklepie, nie maja nic do gadania, to nie od nich to zależy.Ja ostatnio zamówiłem piekarnik, oczywiście z możliwością odbioru osobistego w Gostyninie, sprawdziłem na stronie maximedia czy maja ten piekarnik na stanie, okazało się ,że tak, wiec dokonałem zakupu przez internet. Po godzinie czasu zadzwonił do mnie handlowiec z potwierdzeniem zamówienia i po nie s pełna trzech dniach,skontaktowali się ze mną z informacja,ze piekarnik jest już do odbioru ,zero jakich kol wiek problemów,towar fabrycznie zapakowany na palecie,z mojej strony żadnych uwag, obsługa sklepu bardzo dobra.

Ps. Jesli ktos zdecyduje się na zakup w sklepie maximedia ,radze upewnić się, czy przy danym produkcie jest notka dotycząca towaru ( "dostępny w magazynie") jeśli tego nie ma, to lepiej do nich zadzwonić .:)
 
Ostatnia edycja:

roszpunka

New member
Nie polecam tego sklepu.Złozyłem zamówienie wypełniając formularz na ich stronie internetowej.Telewizor mieli zamówić i wysłać do mnie w ciągu 3-5 dni.Niestety,jak się później okazało tylko straciłem czas.Dobrze ,że nie wpłaciłem zaliczki.Próbowali mnie przekonac ,że jeszcze kilka dni poczekam i telewizor będzie.Miałem duże problemy z dodzwonieniem się na podane na stronie numery telefonów.Szybko podjałem decyzję o zmianie sklepu i nie żałuję bo kolejny sklep który wybrałem okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
Nie polecam Maximedia.

Z tego co mi wiadomo z mojego własnego doświadczenia, to z ty sklepem nie ma większych problemów...przynajmniej ja nie miałem, mój kumpel, który zamawiał parę dni po mnie także coś tam, nie narzekał i nie skarżył się. A co do dodzwonienia się- mogę podać, że stało się to za trzecim razem, także nie zniechęcałem się dwoma pierwszymi telefonami, które były zajęte:)
 

roszpunka

New member
Ah skusiłem się ostatnio na zakupy - ot takie małe drobnostki nieznaczące nic cenowo ale i tak taniej mieli niż w sklepach wielkich gigantów (wiadomo o jakie sieci sklepów chodzi) także nie mam nic do zarzucenia.
 

damiantomek2

New member
Czy ktoś ostatnio kupował w MAXIMEDIA.PL

Mam pytanko czy ktoś z forumowiczów kupował ostatnio w MAXIMEDIA.PL?
Chce zamówić u nich plazmę, która jest trudno dostępna w innych sklepach
ale mają sporo negatywów na opineo.

Pozdrawiam
 

kowal801

New member
Bez reklam
Ja kupowałem rok temu , przynajmniej ja nie miałem żadnego problemu.
Co się stało ze stroną maximedia ? po wejściu , przekierowuje na stronę Neo24
 
Do góry