Czy ktoś kojarzy grę...

orhm

New member
Czy ktoś kojarzy grę... No i tu się pojawia problem (dla mnie), bo nie pamiętam ani tytułu, ani czy to na konsole, ani czy już wyszła, czy dopiero wyjdzie. Pamiętam tylko urywek z filmiku, który gdzieś kiedyś widziałem. Dla konsolowych wyjadaczy pytanie może będzie łatwe i skojarzą. Mam nadzieję.

Ogólnie, to chyba była zima (może zlodowacenie). Ktoś sobie idzie (ucieka?) przed innymi ludkami. Rozmawiają (chyba) albo krzyczą do siebie. Pod jedną z osób zapada się śnieg - okazuje, się, że załamał się przysypany śniegiem dach/szklana kopuła/coś w tym stylu. Coś mi się przebijają jeszcze jakieś kawałki z żarciem (że mało go było? albo to o wodę chodziło...) i tu moja wiedza o tym "czymś" się kończy.

Czy ktoś jest w stanie nazwać produkcję na podstawie tego nędznego opisu?
 

orhm

New member
i am alive!

Łiii! Dzięki! Ten śnieg i zima rzeczywiście nietrafione :D Pomieszało mi się widocznie z Uncharted2 który mi przez zimowe klimaty w pamięć zapadł. Albo z obecnymi warunkami atmosferycznymi :D
Muszę sobie zapisać tytuł i żyć nadzieją, że gra będzie równie dobra jak trailer. No i że kiedyś wyjdzie ;)

Jeszcze raz dzięki!

Wprawdzie gra pod tytułem "I Am Alive" trochę nie pasuje do Twojego opisu, ale jest tu ciekająca postać, są goniące "ludki", jest pękająca "szklana kopuła" i chodzi o wodę ;]

YouTube - E32008 - Ubisoft I Am Alive Trailer
 
Ostatnia edycja:
Do góry