Czy każdy tv samsunga odtwarza Youtube w najgorszej jakości ?

INTseed

New member
Witam.
Od jakiegoś czasu drażni mnie to że tv który zakupiłem ponad pół roku temu nie potrafi
w aplikacji youtube wyświetlić filmików w jakości HD.
Mając telewizory za 3k i więcej chyba to powinno chodzić z maksymalną
jakością jaką wrzuci użytkownik youtuba.
Posiadam model 46F6670 który może uruchomić takie filmiki jednak trzeba go zrootować
i modyfikować oryginalne oprogramowanie. I pewnie wiąże się to z utratą gwarancji.
Ciekawi mnie czy w innych smartach od samsunga jest tak samo.
Jeżeli tak to następny mój wybór na pewno nie będzie związany z samsungiem.
Czy osoby mające inne modele (starsze, nowsze ) mogli by tu napisać czy u nich jest to samo ?
Najlepiej podajcie które macie.
THX.
 

BGpl

New member
Ja mam F6400 i nie zauważyłem żeby przed najnowszą aktualizacją YT odtwarzał filmy w niskiej rozdzielczości. Specjalnie puszczałem sobie np. widoki z Tatr w 1080 i na moje oko taka jakość materiału występowała
 

BGpl

New member
Rzeczywiście na tv nie wyświetla mi pasków przy 1080 więc będzie tak jak napisałeś. Na komputerze sprawdziłem i faktycznie po pojawieniu się znaczka "HD" paski się pokazują. Zatem bardzo nieładnie ze strony producenta, że nie potrafi dostosować aplikacji. A swoją drogą to mimo braku HD obraz jest i tak dość dobry, na tyle, że sam dałem się nabrać ;)
 

psiaja

Member
Specjalnie zaktualizowałem soft do wersji 2103.4 z 2015.01.12, ale apka youtube nadal wyświetla pomyje a nie obraz .. Przejście na lepszy obraz wymaga odpalenia przeglądarki i wielu nerwów, więc, zostaje podpięcie kompa pod TV :(
 

INTseed

New member
Czyli wszystkie firmy nie udostępniają fullhd? Na ps4 też jest kiepsko, a nikt chyba nawet o tym nie pisze. NieCiekawe te całe smarty się robią.
 
Do góry