Czy kabel z OBI jest coś wart?

DonAndress

New member
Witam.

Koncze remont i na dniach bede ukladal kable do zestawu 5.1 i tak się zastanawiałem czy kable w OBI, ale te w polprzezroczystej izolacji, o przekroju 2x2,5 za ok 6zl/m są coś warte?

Sprzęt to Yamaha RX-V671 oraz Jamo S606, pokój ma ok 23m2.

Jezeli nie, to może polecicie coś w przystępnej cenie do takiego zestawu?

_________________
Sent from i9100 using TapaTalk
 

DonAndress

New member
Czy ja wiem czy wyjątkowo głośno... W przypadku muzyki raczej cenie sobie czysty dźwięk niż moc. Chociaz czasem lubie huknac jakimś rockowym brzmieniem ;-)
Ale tak naprawdę trochę głośniej to tylko od święta w grach. Ale tez nie chce trzasc budynkiem.

Chyba ten ostatni wygląda dość ciekawie, dzięki.

A tak na marginesie, co powoduje, że kabel jest lepszy lub gorszy?

_________________
Sent from i9100 using TapaTalk
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Monster ma bardzo dobrą rozdzielczość w zakresie wysokich tonów ,ten z aukcji to prawdopodobnie XP ,ja używałem XPHP i rzeczywiście to dobry kabel ,jeżeli istotnie cenisz sobie czystość dźwięku w tych pieniądzach to bardzo dobre oferta

Co powoduje ? - użyte materiały na przewodnik i dielektryk ,budowa samego kabla
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Posłuchaj "jurassa" on się zna na technice jak mało kto .Kup zwykły kabel podłącz do sprzętu i nie zawracaj d...
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam.

Koncze remont i na dniach bede ukladal kable do zestawu 5.1 i tak się zastanawiałem czy kable w OBI, ale te w polprzezroczystej izolacji, o przekroju 2x2,5 za ok 6zl/m są coś warte?

Sprzęt to Yamaha RX-V671 oraz Jamo S606, pokój ma ok 23m2.

Jezeli nie, to może polecicie coś w przystępnej cenie do takiego zestawu?

_________________
Sent from i9100 using TapaTalk
W takim budżecie możesz kupić kabel ale OBI unikaj, ostatnio jak byłem mieli już z zielonej miedzi :) utlenionej.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Podoba mi się opis - "miedź o lśniącej powierzchni" :D
czystośc 5N w kablu za 4,50zł - też fajnie :D .....tylko o dielektryku ani słowa
 
Do góry