Czy istnieje sensowny telewizor 42' w cenie 2000-2500 zl?????

stalak

New member
Przegladam sobie forum pod katem roznych modeli i ogolnie jestem zalamany. Chcialbym sobie w koncu cos kupic zeby miec problem z glowy ale ciagle wynajduje kolejne mankamenty nawet w topowych telewizorach z tego przedzialu cenowego jak et60, la660 czy nawet pfl6008. Zalezy mi tylko zeby ladnie swiecilo i podswietlenie bylo rowne, a menu bylo sprawne ... Istnieje taki model ktory mozecie mi polecic z pelna odpowiedzialnoscia?
 

Duch87

New member
Bez reklam
Philips 42PFL5038? Nie wiem dokładnie czego Ci potrzeba. Napisałeś, że ma ładnie świecić, to świeci - ma ambilighta, a menu sprawne. Podaj więcej informacji.
 

stalak

New member
Bardziej chcialem wyrazic swoje zazenowanie. Przeczytalem sobie tematy o pfl5008, pfl6008, et60 i co chwile znajduje sie wlasciciel ktory ma problemy to z mega cludingiem, brzydkim podswietleniem, zacinajacym menu, samowlaczaniem ...

Doszedlem do wniosku ze trzeba chyba kupic cos od Sony bo ludzie najmniej nadaja na te modele. Postanowilem dolozyc i kupilem 42w805a za 2890 w EuroRtvAgd. Nowszy 42w805b tylko 100 drozszy, ale matryca wyglada na 50hz. A czy bede zadowolony to sie okaze.
 
Do góry