Czy dobrze wybralem ?

pdzran

New member
Witam

Zalozenia :
- pokoj ma jakies 14 m2
- odleglosc ogladajacego od TV 2.5-3 metry ,
- sygnal ze zwyklej anteny, w przyszlosci jakas cyfrowa TV , np. N ,
- chce pracowac na nim podlaczajac laptopa, ogladac filmy z komputera, konkretnie laptop w wyjsciem D-SUB ,

Wybralem TV LCD Full HD 37" Sharp LC-37X20E.
- czy dobrze dobralem przekatna ,
- czy wziac HD Ready czy Full ,
- jak to jest z trybami z ktorymi wspolpracowac bedzie laptop z LCD - czytalem w instrukcji i wychodzi, ze dostepne sa jedynie 800x600 , 1024x768 a laptopa mam z matryca panoramiczna ,

Przegladalem Forum celem dobrania sobie telewizorka i wybralem ale nie jestem pewien wyboru ... moze jakas inan marka, inny model ?
Bylem w sklepie, ogladalem telewizorek, nie jestem pewien tej wspolpracy z laptopem, pytalem, przed zakupem ewentualnie bede mogl podlaczyc laptopa ale moze ktos juz to przerabial.

pozdrawiam
Pawel
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wielkość przy dobrym sygnale idealna .
Do porównań powinieneś uzyć 37 Toshiba x 3000 i JVC 37 P 80 - jako przedstawiciela od 100 Hz.
Przy procentowym udziale TVP ze wykłej anteny - najlepszą oferta wydaje się być 100 Hz JVC.
 

pdzran

New member
Dziekuje za informacje.
Zapomnialem dodac, ze gorna granica cenowa to 4000 pln.
Jesli mozecie to zpaodajcie info, ktore modele 37" (wiekszy lub mniejszy chyba nie ma sensu do mojego pokoju) Full HD (pomyslalem, ze w ready tez nie ma sensu sie pchac, skoro planuje cyfre) do 4000 warto wziac pod uwage oprocz wspomnianego na poczatku Sharp'a.
Zakup mam zamiar poczynic styczen-luty 2008, jak zrobie maly remoncik w pokoju i moze ceny ciut spadna po swietach ;)

Pawel
 
Do góry