Czy dobry wybór subwoofera ?

revolt1

New member
Witam. Posiadam starą mini wieżę Yamaha Pianocraft RX E810 z orginalnymi do niej kolumnami i moje pytanie chcę kupic do niej subwoofer i na celownik padł Subwoofer Taga Harmony TSW-60 czy będzie się nadawał. Pokój o powierzchni 18 m2. Za wszystkie rady dziękuję i pozdrawiam.
 

revolt1

New member
Dać radę to da może do kompletu lepiej kupić Yamahę NS SW 100 50

Witam. Jakos mnie ta Yamaha nie przekonuje wczesniej mialem YST-SW012 i bass byl nie miekki i donosny tylko głuchy i taki twardy robil duzo "bum" a nie uwydatnial basu az zagluszal wysokie tony z kolumn a mnie nie chodzi o dudnieniu na fulla tylko zeby przy sluchaniu wieczorem po cichu muzyki byl miekki i czysty basik. Wiem zaraz napiszesz ze to nie przedzial cenowy i nie ta wieza a ze ten moj pierwszy subwoofer to wogole porazka.... wszystko rozumie ale napewno sa wyjatki i nie trzeba czasami wydawac duzo zeby dobrze gralo dlatego pisze z zapytaniem by mi ktos doradzil i przekonal ze to co chce teraz kupic bedzie lepsze niz to co mialem wczesniej. Pozdrawiam.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Szukaj sprawdzonych konstrukcji .
SVS SB 1000/2000 .
Masz kilka na olx.
Idąc w półśrodki zawsze będziesz w plecy .
Stać Cię na to ?
 

revolt1

New member
Szukaj sprawdzonych konstrukcji .
SVS SB 1000/2000 .
Masz kilka na olx.
Idąc w półśrodki zawsze będziesz w plecy .
Stać Cię na to ?
Fajnie sie pisze i fajnie sie slucha ale gdyby mnie bylo stac na sub za 2000 zl i wiecej to nie zazadawał bym takiego pytania i prosil o rade i pomoc w zakupie suba za 600 zl i nie mial bym wieżyczki pianocraft tylko wypasiony wzmacniacz i nie mieszkal bym w pokoiku 18 m2. Ja rozumie ze nie kazdy ma taki dylemat jak ja ale przy dzisiejszych cenach i moim dochodzie to dla mnie to max 700 zl i to z trudem wiec pytam o tego subwoofera za 600 zl a ten moj wczesniejszy byl jeszcze tanszy bo kosztowal mnie 400 zl i dlatego gral gorzej moze niektorzy tego nie rozumieja i sie dziwia tym ze takie cuda kupuja ale tak jest nie wszyscy zarabiaja krocie i wydaja ja jeszcze na swoje hobby. Pozdrawiam.
 
Do góry