Czy bluray samsung c6900 3d odtworzy plik w rozdzielczości 3840x1080?

matiso18

New member
Ostatni kupiłem bluray samsung bd-c6900 3d i chciał bym się dowiedzieć czy jak podłącze go z telewizorem przez hdmi 1.4 czy odtworzy mi ten plik w rozdzielczości 3840x1080. Proszę o info!
 

hursamir

New member
... czy jak podłącze go z telewizorem przez hdmi 1.4 czy odtworzy mi ten plik w rozdzielczości 3840x1080.

Zakladasz juz drugi taki sam temat. Moze zrob tak - sprawdz i daj nam znac skoro i tak juz kupiles tego BR :)

Tak na powaznie to watpie. Kiedys mialem film w rozdz. 4kx2k i uzywajac Samsung Share Server probowalem odtworzyc go przez BR i przez C680. Ani jeden nie zalapal (nieobslugiwania rozdzielczosc). Gdzies przeczytalem ze jedyna mozliwoscia jest posiadanie karty 3D w kompie i odpalenie poprzez prog 3D i polaczenie HDMI. Nie wiem czy dziala bo nie probowalem. Jak sie dowiesz to daj znac.
 

mario1969

New member
Z pena u mnie rozdzielczość 2x1920/1080 nie poszła. Z kompa ten sam plik .mkv zagrał bez problemu (nie licząc oczywiście rwania) oczywiście komp przeskalował to do 1920x1080. Nadmienię, że 3D idzie na kartach bez wspomagania 3D ( u mnie GF7600GS) wystarczy aby był plik side-by side i połączenie po HDMI do samsunga.
 

mlx

New member
nie pójdą takie rozdzielczości z prostej przyczyny - musimy kupować nowe jak wyjdzie - więc producenci są aktywnie zainteresowani żeby nie zadziałało na aktualnym sprzęcie
 
Do góry