Czy będzie 50 pv80 ???

czytelnik

New member
No tam sam zdecydowałem się przyspieszyć odpowiedź i przed chwilą na infolini Panasonica uzyskałem informację, że 50pv80 nie będzie dostępne. Od połowy kwietnia ma być tylko 50 PV 8 i 50 PY 80

No to teraz jeszcze pytanie czy przy 4 metrach brać 42 pv80 czy gorszy PV 8 ale większy. Jak możecie ocenić relanie odczuwane róznice pomiędzy pv 8 i pv80 (pytanie do tych, którzy widzieli obydwa modele w akcji) ???
 

jarmiel

New member
Kompletnie tego nie rozumiem.

Jeśli faktycznie tak będzie, to kupuję Samsunga 50Q91
a do tego nowe kino z HDMI - w sumie tylko na mnie
Panasonic nie zarobi ok.7 tys PLN a myślę, że nie będę sam.
Szkoda tylko zmarnowanych tygodni.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Kto wie, może to kolejna nieścisłość Panasonika. Poczekajmy, czas pokaże. Nie bardzo chce mi się wirzyć, że 50 calowe modele będą tylko w wersjach podstaqwowych. No chyba, że Panasonic ocenił, że w Polsce nie ma na ten segment dużego rynku.

ArtS :)
 

ulysse

New member
Ja tam bym na chwilę obecną powstrzymał się ze spekulacjami i poczekał jeszcze te pare dni. Z informacji które otrzymałem w mailu od Panasonic Polska to do 10 Kwietnia mają być wprowadzone nowe modele.

A takie pytanie czy się różni PV80 od PV8 ?
 

SCOTI

New member
Coś mi się wydaje że Panasonic powoli zaczyna się wycofywać z HD. Widać zdecydowanie że większy wybór czy to w plazmach, czy w lcd jest w FULL HD.
 

bobik007

New member
Bez reklam
hmm dziwne, bo ja ostatnio dzwoniłem z zapytaniem o 50pv80 i pani poinformowała mnie, że początkiem kwietnia maksymalnie do 10 pojawi się ten model na rynku...
 

szymek66

New member
Jeżeli to jest żart, że nie będzie 50PV80 to w bardzo kiepskim stylu.
Jeżeli to prawda to jeszcze gorzej, czytam to forum regularnie od 2 miesięcy głównie pod kątem zakupu panasonika 50" ale na nowej matrycy G11, na starej G10 nie kupię, a na 50PY80 raczej nie starczy mi funduszy (~5000zł).
Jedyny racjonalny wybór, to tak jak któryś mój przedmówca zauważył : samsung 50Q91.
Pozdrowienia
 

ulysse

New member
A takie pytanie zna ktoś cenę TH-50PY80P ?? Bo to jest chyba najniższy model FullHD w 50" ? Bo byłem zdecydowany na 50PV80 a tutaj taka "niespodzianka" Bo w informacji prasowej nie ma podanych cen modeli 5o" ?
 

Marcinm

New member
androzek - To pewna wiadomość?
Wczoraj dzwonilem do panasonica i powiedzieli ze th50pv80 nie będzie, jedynie th50pv8 pod koniec kwietnia :(
 

serce

New member
J/w,proszę o potwierdzenie informacji,o który model chodzi:50pv80 czy 50pv8,
jest to wielka różnica.Jeśli będzie 50pv80 w jakiej będzie cenie,ok 5-6tys?
 

androzek

New member
Oto odpowiedź na moje zapytanie.( na stronie firmy zdjęcie Panasa )
cytuję:

PANASONIC TH 50PV80 - dostepny po 15 kwietnia

Pozdrawiam

Maximedia.pl
Olejniczak Mariusz
Floriańska 16
09-500 Gostynin
601065555
www.maximedia.pl
 

btw

New member
Dzisiaj 10.IV, miejmy nadzieje, że 15 kwietnia wyjdą jednak te plazmy bo ileż można czekać... Teraz pozostaje aby kwestia $$$ :cool: Miejmy nadzieję, że jak w przypadku poprzedniej serii, biorąc pod uwagę obecną cenę modelu 42 za ~3600, że 50 nie wyniesie więcej niż 4300PLN ;)
 

ulysse

New member
15 Kwietnia... no zobaczymy. Zgodnie z zapowiedziami Panasonic miały być dzisiaj wprowadzone do sprzedaży. Jesli w następnym tyg. nic się nie wydarzy to kupuję PG6000
 
Do góry