czy amplituner stereo zagra lepiej niż amplituner kina domowego???

D

Deleted member 141725

Guest
ogólne czy nie ogólne. Generalnie amplituner stereo w podobnej cenie zagra zdecydowanie lepiej od amplitunera Kina Domowego (mowa o dźwięku 2-kanałowym). Sens porównania jest dopiero mierząc amplituner stereo do dwu może trzy krotnie droższego amplitunera Kina Domowego (o ile jest sens, w końcu stereo kupuje się do stereo a Kino Domowego dla dźwięku przestrzennego)
 

mazilo

Member
zastanawiałem się nad zakupem kina domowego za około 4tyś ale filmy to drugorzędna rzecz więc po opiniach innych że "żaden amplituner kina domowego nie zagra lepiej niż amplituner stereo"zdecydowałem się na zestaw stereo w tej samej cenie.Zależy mi na radiu więc stąd pytanie.Blackninja zaproponował kolumny MONITOR AUDIO BR6 do tego chce dorzucić wzmacniacz lub amplituner hi-fi z racji cięcia kosztów na tuner.
 

BD

Member
Bez reklam
filmy opcja drugorzedna to jedynie sluszna racja wzmak, cd/dvd i tuner- na tym tez idzie przyjemnie filmy ogladac...
 

pkomp

New member
żaden amplituner nie zagra lepiej niż dobry wzmacniacz....a czy ampli stereo zagra lepiej niz ampli do kina to też tak średnio - obydwa w stereo sa takie sobie
lepiej wziąć wzmacniacz i tuner
 

BD

Member
Bez reklam
powaznie pytasz?- za sprawa wbudowanego tunera mozesz sobie posluchac np. radio maryja :) ..
 
Ostatnia edycja:

Andy534

New member
Tak na marginesie IP adres pojawiajacy sie na roznych forach nie jest adresem komputera ale operatora ktory dostarcza dostepu do internetu.
Kilka razy spotkalem sie osobiscie z ludzmi Kikiego i nigdy nie odnosilem takiego wrazenia jak to jest przedstawione w tym watku. Wrecz przeciwnie byly to spotkania owocne pod wzgledem uzyskanych ciekawych technicznych informacji. Swoja droga opinie na temat wyboru sprzetu staram sie opierac na roznych zrodlach. Jak narazie nie zrobilem zadnych wiekszych zakupow u Kikiego ze wzgledu na mozliwe komplikacje w przypadku reklamacji poniewaz bywam za granica. Kupujac kilka drobiazgow z wyposazenia byl to udany zakup a podane informacje przy sprzedazy sprawdzily sie w praktyce.

Wracajac do glownego tematu watku przed kilkoma miesiacami stalem przed podobnym problemem. Naszczescie przejsciowy brak kasy uratowal mnie przed niewlasciwym zakupem kina domowego. Aktualnie oszczedzam na cos czystym w stereo bez zadnych dodatkowych bajerow. Ampli albo wzmacniacz to jest tylko jedyne ogniwo z lacucha. Sporo zalezy od samych kolumn, pomieszczenia w ktorym sie bedzie sluchac, rodzaju muzyki a takze mozliwosci inwestycyjnych w sprzet.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pluszaczek12

New member
Witam kupiłem dziś BDP 160K , mam problem z wyświetlaniem napisów , zdanie zaczyna się z prawej strony a kończy na lewej , filmy to MP4 , da się coś z tym zrobić ?
 
Do góry