czy 3 cale zrobi różnicę

panasłoik

New member
Panowie porady potrzebuję szybkiej. Stoje przed dylematem 47 czy 50 cali. Budzet to cyrka 4 kzł wiec mocno ograniczony. Do 4kzł jeszcze jako taki wybór TV ma Panas 47FT Sony W805, ale chyba za 4 tys zł to 50 calowego fajnego z ładnym obrazem z kanałów NTC SD to nie kupię. Wiec zasadnicze pytanie. Oglądać będę niestety z odległości 4-4,5 metra :) wiec czy te 3 cale na plus tak bardzo rzutować będzie na komfort oglądania jeśli w zasadzie jeden i drugi to za mały TV. Co w 50 calowych LED można kupić w moim budżecie ?
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Bierz 50". Ja mam 50" i oglądam z 3-4,5 mtr. Dziś kupiłbym 55" albo więcej ale cena stanowiła zaporę.
 

RAF1977

Banned
Czy tego samego pytania nie zadałeś na nikoniarze.pl :-D
Do sd tylko crt panie.
Jeśli to Ty. To masz przykład na lg u rodziców i słaby obraz, to nie wina lg, tylko sd.
Miałem tv cyfrowe sd w UK najpierw na tanim 29" crt samsung było bardzo bardzo ładnie.
Jak kupiłem full HD też samsung 47" lcd to już na sd nie spojrzałem. Dobrze że Nka dawała od razu sporo kanałów hd.
I tylko to był sens oglądać
Teraz mam 60" sharp z tunerek telewizji naziemnej cyfrowej hd.
I to jest inna bajka. Jest tyko 5 kanałów hd chyba ale jakością biją na głowę niektóre pseudo hd z nki, nie wszystkie oczywiście.
Podsumowanie.
Chcesz być zadowolony.
Telewizja sd = crt.
Telewizja hd = telewizor hd.
Nie inaczej.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy tego samego pytania nie zadałeś na nikokoniarze.pl :-D

Dawno nie widzialem tak idiotycznej nazwy na strone, ale jezeli juz to nikoniarze.pl (tez nie lepsza) :)

Wiec zasadnicze pytanie. Oglądać będę niestety z odległości 4-4,5 metra :) wiec czy te 3 cale na plus tak bardzo rzutować będzie na komfort oglądania

Ja zamienialem kiedys z 52" na 55" i cieszylem sie jak dziecko. Niby kilka cali wiecej, a mialem wrazenie ze jest sporo wiekszy tv. To oczywiscie zludne, ale jak jest mozliwosci to atakuj wiekszy, w mysl zasady "kazdy cal na wage zlota".
 
Do góry