Cześć

mar76ek

New member
Cześć Wszystkim.
Jako posiadacz ponad 11 letniego samsunga UE46D6500, zarejestrowałem się na forum, żeby zapoznać się z Waszymi opiniami nt. obecnych modeli TV.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

mar76ek

New member
Oczekiwania / potrzeby:
# 65" - odległość ok 3- 3,3m od ekranu
# raczej LCD (mini led) z dobra powłoką antyreflex - okno w ścianie prostopadłej do tv w odległości ok 1,2 - nie 1,5m od ekranu. Poza tym nie chce się przejmować czy będzie efekt wypalenia, czy nie - to chcę mieć święty spokój.
# płynne działanie systemu, który będzie miał wsparcie producenta oraz działające aplikacje: netflix Amazon prime, hbo max, CDA, YouTube, itp. Ogolnie chce mieć możliwość instalacji wybranych przeze mnie aplikacji. Obecnie mam Xiaomi mi box s.
# nie gram, chociaż konsola Xbox One jest - 120hz, vrr I inne tego typu sprawy są drugorzędne
# tv głównie do oglądania filmów
# możliwie jak najlepszą czerń, odwzorowanie kolorów i jak najmniejsze efekty bloomingu (kwitnienia?)
# dobry dźwięk - obecnie przez optyka mam połączenie do systemu stereo.
# budżet - powiedzmy ok 6000 - przeczytałem wątek o TCL c825 oraz samsungu QN91A


Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

mar76ek

New member
Dodam, że głównie oglądamy materiały ze streemingu. TV kablowa z UPC raz na jakiś czas.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg tego co napisałeś - to najlepiej faktycznie w klasie sprawi się TCL 65C825.
Realizuje wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.
 

mar76ek

New member
Przeczytałem cały wątek o TCL c825. Mam obawy co do stabilności systemu i nieoczekiwanych, dziwnych reakcji tego TV przy wyświetlaniu różnego rodzaju scen. Użytkownicy opisywali różne migoczace efekty.
TV będzie użytkować głównie żona, więc chciałbym mieć tzw. święty spokój przez min 7 lat.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Do góry