czemu taka różnica 40d6500 a 46f6400 w obrazie?

wicia021

New member
Witam kupiłem ostatnio (01.04.) nowy telewizor samsunga 46f6400 ( mój błąd że nie sprawdziłem jaki obraz jest w sklepie ) po rozpakowaniu moje oczekiwania na temat obrazu są
rozczarowane ( reszta funkcji zajefajne jestem pod dużym zachwytem )
Obraz w tym modelu jak dla mnie to katastrofa ( jak dla mnie to działa jak kanały sd, nie czytelne mało kolorowe postacie nawet nie kiedy jak by za mgłą dodam że oglądam na dekoderze nc+ i głównie oglądam na kanałach HD) męcze sie juz od 1.04 (heheh ) wyszukuje różnych ustawień na ten obraz ale nie moge go dobrze ustawić dodam że mam jeszcze jeden telewizor 40d6500 mistrzostwo swiata obraz na ustawieniach jakie są w standardach
czemu jest taka różnica obrazu ?
 

Attachments

  • d6500.jpg
    d6500.jpg
    134,1 KB · Wyś: 119
  • f6400.jpg
    f6400.jpg
    173 KB · Wyś: 106
Ostatnia edycja:

wicia021

New member
Witam kupiłem ostatnio (01.04.) nowy telewizor samsunga 46f6400 ( mój błąd że nie sprawdziłem jaki obraz jest w sklepie ) po rozpakowaniu moje oczekiwania na temat obrazu są
rozczarowane ( reszta funkcji zajefajne jestem pod dużym zachwytem )
Obraz w tym modelu jak dla mnie to katastrofa ( jak dla mnie to działa jak kanały sd, nie czytelne mało kolorowe postacie nawet nie kiedy jak by za mgłą dodam że oglądam na dekoderze nc+ i głównie oglądam na kanałach HD) męcze sie juz od 1.04 (heheh ) wyszukuje różnych ustawień na ten obraz ale nie moge go dobrze ustawić dodam że mam jeszcze jeden telewizor 40d6500 mistrzostwo swiata obraz na ustawieniach jakie są w standardach
czemu jest taka różnica obrazu ?


dodam że pierwsze zdjecie to d6500 a drugie to f6400
 

freedi

Member
Patrząc na te fotki,to wg mnie obraz z tego d6500 jest nie do przyjęcia-tak właśnie ustawiają w sklepach:wszystkiego za dużo.
 

pawelll

Member
Pokaż zdjęcia z nastawami obrazu dla obu TV. Ocena obrazu na podstawie zdjęć nie jest miarodajna, ale skłaniam się ku zdaniu kolegi który stwierdził, że to raczej obraz (kolory) na d6500 jest kiepski.

Ostatnio kupiłem 40f6400 dla rodziców i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obrazu.
 

wicia021

New member
o kurcze dopiero teraz zauważyłem że piszesz o d6500. D6500 ma ultra clear panel a F6400 nie...


i myślisz że to tak dużo daje bo dla mnie d6500 to mistrzostwo świata w obrazie co nie da się powiedzieć o f6400 ale byłem u koleżanki i ona też ma f6400 i obraz jest dużo lepszy od mojego dodam że ma też telewizje nc+ i wiozłem od niej ustawienia ale u mnie dalej jest kiepski obraz
miałem jeszcze es 6300 i tam obraz też był super
 

tdx

New member
Bez reklam
dużo jeśli chodzi o kolory natomiast jak spojrzysz na matryce to w D6500 bardziej sie odbija światło...
Natomiast co do F6400 to kwestia ustawień oraz to co pisałem wcześniej czyli matryca
 
Do góry