Czemu tak się dzieje??

Robkas

New member
Mam koncert dvd QUEEN + Paul Rodgers i na Pioneer 410 odtwarza mi go bez problemu ale w momencie gdy puszaczam go z PS3 to konsola go nie czyta.Dziwna sprawa poniewaz to jest normalna oryginalna płyta dvd.Taki sam problem miałem w momencie gdy ten sam koncert chciałem włączyć na ps2.Czemu taka dziwna sytuacja ma miejsce??
 

Robkas

New member
Marcin_gps napisał:
Hmm, ciekawe. Jaki masz firmware? Spróbuj upgrade'u.

Kurcze konsolke mam od kilku dni i nie kumam za bardzo:):)Chodzi o wersje oprogramowania?? A o co chodzi z tym upgraderem???:):)Nie zlinczujcie mnie tu zaraz:):)he
 

bananoke

New member
Robkas napisał:
Kurcze konsolke mam od kilku dni i nie kumam za bardzo:):)Chodzi o wersje oprogramowania?? A o co chodzi z tym upgraderem???:):)Nie zlinczujcie mnie tu zaraz:):)he

jak masz dostep do internetu w konsoli klikasz w setting i pierwsza opcje z gory bodajze upgreat setting . I tak chodzi o wersje oprogramowania :)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
podłacz konsole do netu i w opcjach na samej górze jest opcja software update --> via internet..

ewentualnie mozesz sciagnac na pc ze strony soniacza wgrac na pen drajwa do folderu update czy jakos tak (instrukcja na stronie ;) )
 

beamer

Banned
Musi być jakaś niekompatybilność (skoro nie odtwarzało na PS2 i PS3). Czy ten koncert jest aby napeweno w formacie DVD-Video?
 

Robkas

New member
beamer napisał:
Musi być jakaś niekompatybilność (skoro nie odtwarzało na PS2 i PS3). Czy ten koncert jest aby napeweno w formacie DVD-Video?

Tak napewno "DVD VIDEO" "PAL" "16:9" "LINEAR PCM STEREO"
Nie mam podłączonego do neta,zgram z USB.Ale jesli problem był i na PS2 to wątpie zeby to pomogło.Koncert kupiłem w MM złote tarasy.Płyta ani kopiowana ani porysowana.
 
Do góry