czas pracy

margra

New member
Witam wszystkich forumowiczów
3 dni temu zakupilem Panasonica tx p42g20e no i się zaczęło przegladanie forum na temat plazm i ich użytkowania. Wcześniej był problem Led czy plazma, ale to już mam za sobą.
Mam pytanie jak sprawdzić ile godzin pracuje już mój TV (wiem, że w ustawieniach serwisowych ale nie wiem gdzie tego szukać) i przy okazji trzeba czy nie docierać plazmę, póki co ustawiłem obraz normalny, kontrast 18, jasność 0, ostrość 0 i tryb ECO włączony i własnie do tego jest mi potrzebny czas pracy TV
Proszę o odpowiedź.
 

margra

New member
Dziękuję za odpowiedź, biorę się za czytanie.

znalazłem ustawienia serwisowe ale nie mogłem z niego potem wyjść ani EXIT nic, dopiero wyłączenie telewizora przyciskiem wł/wył pomogło bo z pilota nie mogłem go wyłączyć.
Wszedłem w jakieś ustawienia i nie mogłem powrócić. Jak wyjść z ustawien serwisowych?
 
Ostatnia edycja:

hary111

New member
Witam!
Ja przy p42s20 miałem ten sam problem i też nie wiem jak wyjść z serwisowego menu, wyłączyłem go przysiekiem z boku i po temacie jak ktoś ma lepszy pomysł proszę o odpowiedź.
 

margra

New member
Panowie, na czym polega ewentualne docieranie ustawienia obrazu na maksa czy odwrotnie na minimum i czy to jest potrzebne ?
No i jak z tym wychodzeniem z menu serwisowego?
 

bzyk_tc

New member
Jest wiele informacji na forum i o menu serwisowym i o docieraniu, ale trzeba sie wziąść za czytanie i troszke poszukać.

Po pierwsze, nie masz potrzeby wchodzic w menu serwisowe to nie rób tego.
Po drugie, kupiłes plazme to jej uzywaj, ogladaj telewizję z takimi nastawami jakie Ci pasują i nie katuj się docieraniem.
 
Do góry