Czas pracy matrycy

909M4n

New member
Jak sprawdzić czas pracy matrycy w Samsungu UE48H6700

Wejście w tryb serwisowy znam, ale nie wiem jak odczytać czas pracy TV ?

Podpinam foto
img_4771_03ba7f7.jpg
 
Ostatnia edycja:

Metrolog

New member
Nie pisz o przypadkowej pewności, tylko konkretnie gdzie w serii h masz czas pracy matrycy?
Odradzam szukania na "pałę" lub zmianę czego kolwiek w MS.
Nie wiem gdzie jest bo mi to do szczęścia nie jest potrzebne, kto będzie ciekawy to sobie znajdzie a że jest to wiem na 100 % bo widziałem to na własne oczy we własnym telewizorze.
 

Seba21

New member
To takie beznadziejne pisanie: znalazłem przez przypadek, nie wiem gdzie, ale kumaci znajdą itp. Tragedia. Lepiej już nie pisać takich rzeczy. Niczym Kaczyński: wiem, ale nie powiem. To nikt tobie nie kazał szukać, ale skoro sam twierdzisz, że znalazłeś to podaj już gdzie, albo nie pisz głupot wcale.
 

Metrolog

New member
To takie beznadziejne pisanie: znalazłem przez przypadek, nie wiem gdzie, ale kumaci znajdą itp. Tragedia. Lepiej już nie pisać takich rzeczy. Niczym Kaczyński: wiem, ale nie powiem. To nikt tobie nie kazał szukać, ale skoro sam twierdzisz, że znalazłeś to podaj już gdzie, albo nie pisz głupot wcale.
Na forum padło stwierdzenie że nie da się sprawdzić czasu pracy matrycy to fakt podany jest jedynie czas pracy telewizora co w moim przypadku jest tożsame. Nie zamierzam dla Twojej wygody szukać gdzie jest w menu ten parametr bo mnie on zupełnie nie interesuje, znam dzienny czas pracy telewizora razy ilość dni i gotowe, więc po co mi to ? Nie jest niczym nowym podawanie czasu pracy sprzętu w menu serwisowym więc czym tu się podniecać. To chyba dobrze że jak twierdzisz znajdą to tylko kumaci w końcu według serwisu to wiedza tajemna :)
 

dj.doc

New member
Witam.
Ja u siebie - H 7500 - znalazłem taką informację zatytułowaną : PANEL DISPLAY TIME obok podana liczba.
Gdzie to znalazłem?
Wchodzimy w menu serwisowe, następnie w zakładkę SVC, dalej wybieramy INFO i mamy wyżej opisany pkt. PANEL DISPLAY TIME a obok liczbę.
Czy to czs pracy matrycy? Nie wiem.
Pozdrawiam
 
Do góry