Czas pracy LG PZ 950s

s01077

New member
Gdzie można sprawdzić i czy w ogóle można sprawdzić ile godzin pracowała Plazma LG PZ950S
za dwa dni przywiozą mi TV i nie chciałbym dostać powystawowej bo różnie to wżyciu bywa
 

s01077

New member
przed kupnem tego telewizorka nie miałem żadnego doświadczenia z Plazmami bo ich nigdy nie miałem i jako laikowi ten telewizorek wystarczy przez długi czas przeglądałem forum i różne opinie słyszałem ale podchodziłem do tego z umiarem oczywiście liczyłem się z opiniami innych bo w każdej napisanej wypowiedzi troszeczkę prawdy musiało być najbardziej to mnie przerażały wypowiedzi z typu on ma słabą czy mocną czerń czy jakoś tam ale zapominają że forum przeglądają czasami normalni ludzie którzy chcą się dowiedzieć czy dany TV się nie psuje za często czy coś się z nim nie dzieje ciekawego poopisywać różne ciekawe opcje jak i czy dobrze działają a nie o jakiś dziwnych rzeczach piszą jakieś tam input lagi czy jakoś tak się to pisało
jak by ktoś chciał normalnej i prostej polskiej odpowiedzi co do tego Tv to nie ma sprawy odpiszę oczywiście na tyle i le będę w stanie odpowiedzieć t.
A tak w ogóle to mam go parę dni jak na razie OKI byle tak dalej
 

scottie29

New member
Witam, chciałbym się dowiedzieć od ciebie gdzie kupowałeś ten tv bo jestem nim zainteresowany. Chyba w Euro jest najtańszy ale nie ma go w sklepach stacjonarnych i co za tym idzie nie mogę go obejrzeć i pomacać :) . Sprawdzałem także na stronie internetowej MM i tam też nie pojawił się ten model w ofercie. Dlatego prosiłbym cię o napisanie kilku zdań o nim jak się sprawuje czy nie buczy jak z tą osławioną czernią ? Czy sprawdza się w grach na konsoli zwłaszcza tych szybszych grach ? Mój zakup jest planowany na połowę października 2011 także wszystkie opinie zarówno te dobre jak i te negatywne są mile wskazane ,z góry bardzo dziękuję.
 
Do góry