Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

yaneq

New member
Bez reklam
Heh ale na Filmbox HD jest całkiem inny program niż na Filmbox,

Nie tak jak ma miejsce na innych kanałach.

tylko filmbox HD się nam niestety niedługo skończy.
na satkurierze jest napisane, że polsat ponoć poprawi dostępność kanałów HD.
i dobrze, bo w tej chwili aktywować jakoś kanał graniczy z cudem.
poza tym jakoś w tą ich poprawę w tym temacie nie wierzę.
olewają klienta w każdym calu.
 

leotdi

New member
tylko filmbox HD się nam niestety niedługo skończy.
na satkurierze jest napisane, że polsat ponoć poprawi dostępność kanałów HD.
i dobrze, bo w tej chwili aktywować jakoś kanał graniczy z cudem.
poza tym jakoś w tą ich poprawę w tym temacie nie wierzę.
olewają klienta w każdym calu.

tak, to prawda, olewają klienta. Okazuje się, że całe szczęście że dziś zadzwoniłem, gdyż w przyszłej umowie (od 13-marca) nie postawiłem (!) 3 podpisu i umowa (oferta 2-letnia)jest nieważna, i dlatego mogą mi zaoferowac teraz nową umowę z 0 zł za 3-mce (wcześniej 5-mcy z HBO). Oczywiście jak z powyższego wynika - nikt wcześniej do mnie nie zadzwonił. Wniosek: trzeba ZAWSZE dzwonić samemu, podczas wpłaty pisać za co się płaci (chodzi mi o pojedyncze HD), później znowu dzwonić czy wszystko sią zgadza, bo jak nie ... :(
Oni dzwonią, ja kkończy się umowa, i im zależy :twisted:
 

yaneq

New member
Bez reklam
prawda jest taka, że przez swoje "olewajstwo" stracili masę dodatkowych pieniędzy z kanałów HD. i jak jestem pewien, że jak tak dalej będzie zaczną tracić klientów. ratuje ich jedynie abonament familijny, podejrzewam, że zdecydowana większość abonentów właśnie posiada taki abonament.
 

GRajza

New member
Czy tylko CP jest tak porypany, czy n-ka i C+ też???

Moja umowa już ze dwa lata temu skończyła swoje uwiązanie, abonament mam jakiś stary, którego nie ma już w ofercie.
Dzwonię i chcę zmienić na niższy.
I proszę - mogę zmienić, ale jedynie podpisując zobowiązanie na kolejne 24 miesiące.... chorzy są? ja chcę zmienić tylko abonament, a nie "korzystać" z oferty lojalnościowej...
To chyba gwóźdź do trumny dla mnie z tą platformą... nawet Polsat Sport Extra mnie nie zatrzyma chyba...
 

yaneq

New member
Bez reklam
HD DSB-H370G
kolejna aktualizacja oprogramowania.
mam nadzieję, że na kanałach HD nie będzie szatkować.
widzi ktoś jakieś widoczne zmiany w menu po aktualizacji?

 

maniass

New member
u mnie czcionka ok, tylko na filmboxach nie ma polskich czcionek, ale na starym sofcie było tak samo. Za to zniknął problem z HDCP przez moje ampli, nie trzeba restartować tunera....
 

yaneq

New member
Bez reklam
dekoder włącza się dużo szybciej. myślałem także, że kanały HD wchodzą lepiej (szybciej), jednak to chyba było złudzenie.
 
Ostatnia edycja:

yaneq

New member
Bez reklam
dostałem dzisiaj email z polsatu cyt "Uprzejmie informuję, że oferta zostanie przesłana na Pański adres korespondencyjny w najbliższym czasie. Jednocześnie mając na uwadze dalszą współpracę Pakiet HD zostanie odblokowany bez dodatkowych kosztów do momentu przesłania porozumienia".

czy ja dobrze rozumiem, że odkodują mi wszystkie kanały HD?
 

kiloan

New member
Dobrze rozumiesz. Mi odkodowali tydzień temu, a na kanałach HD (wszystkie bez wyjątku) występuje szatkowanie po ostatnim sofcie do Samsunga.
I jeśli czegoś z tym nie zrobią to ja nie mam zamiaru płacić za takie HD.
 

yaneq

New member
Bez reklam
tzn.? przycina się tobie obraz czy na chwilę pojawiają się kwadraty? faktycznie odkodowali te kanały. u mnie zwłaszcza eurosport hd się przycina, obraz szatkuje dość często. ciekawe bo kanały z astry są nieskazitelne, nie ma z nimi problemów.

jak pisałem wcześniej w tym wątku, polsat olewa klienta. co chwile coś partolą. idę zaraz zajrzeć do kiedy mam umowę. bez nowego dekodera albo zmiany na n się nie obejdzie. po prostu już mnie jasny szlak z nimi trafia!
 

kiloan

New member
Podobnie jak u Ciebie, obraz przycina się i właśnie dosyć często pojawia się szatkowanie. Ale najmniej zdarza się to teraz na Polsatach (HD I Sport HD):niewiem:
Słyszałem, że pracują nad nowym softem, który m.in. ma to wyeliminować. Pożyjemy zobaczymy.
Ale też już nie mam do nich siły.
Pozdrawiam.
 

jaremo

New member
A powiedzcie mi jak bedzie wygladal obraz CP w porownaniu z dobrze podlaczona analogowa kablowka ? Bedzie duza roznica? Wlasnie kupilem plazme HD ready PANASONIC i konczy mi sie umowa z kablowki. Zastanawialem sie nad polsatem ale czy warto ? Ciekawi mnie jakosc obrazu i nie chodzi mi o kanaly HD bo tych ciagle malo, tylko o zwykle.
Pomozecie ??
 

yaneq

New member
Bez reklam
ja bynajmniej nie narzekam. prócz tego, że klienta oszukują, mają głęboko w d, mataczą... to i tak teraz nic innego bym nie brał. wszystko ze względu na F1. reszta nie ma znaczenia. ale bitrate większość programów (zwłaszcza polsatowskich) ma rewelacyjny więc powinieneś być zadowolony. to tyle na temat familijnej telewizji :)
 

jaremo

New member
ja bynajmniej nie narzekam. prócz tego, że klienta oszukują, mają głęboko w d, mataczą... to i tak teraz nic innego bym nie brał. wszystko ze względu na F1. reszta nie ma znaczenia. ale bitrate większość programów (zwłaszcza polsatowskich) ma rewelacyjny więc powinieneś być zadowolony. to tyle na temat familijnej telewizji :)

Hmm.. A jak wyglada sprawa z discovery ? Bo wlasnie to najczesciej ogladam? I co oznacza, ze oszukuja i matacza ?


Pozdr.
J.
 

yaneq

New member
Bez reklam
sam discovery nie ma za dobrego bitrate. średniak. ale właśnie oglądam discovery hd showcase. obraz rewelacyjny...

oszukiwanie i mataczenie... prosisz o umowę na kanały hd... umowa nie przychodzi. piszesz, że dekoder ma problemy z hd... dla nich problemu nie ma. innym razem mówią, że o nim wiedzą i za tydzień będzie oprogramowanie... okazuje się, że jest dopiero po 2 miesiącach... poczytaj ten wątek. jak dla mnie mają iście komunistyczne podejście do klienta i sami sobie tym szkodzą. ja płacę i ja wymagam, taki mamy teraz rynek.
 

zoltan

New member
Wkrotce konczy mi sie 4 miesiaczny okres korzystania z Polsatu Cyfrowego oplacony przy zakupie modulu CI wraz z karta w opcji pre-paid. Nie zamierzam z niego dalej korzystac i chcialbym go sprzedac na Allegro. Nie wiem tylko, czy nabywca nie bedzia mial problemu z korzystaniem z modulu, bo przeciez jest on zarejestrowany na mnie. Zastanawiam sie, czy mozna to jakos zglosic w Polsacie, aby po deaktywacji karty wykreslili mnie jako posiadacza tego modulu, a nabywca moglby go wtedy zarejestrowac na swoje nazwisko. Czy ktos wie jak to wszystko wyglada, jak to zalatwic bezproblemowo?
 

yaneq

New member
Bez reklam
dostałem dzisiaj telefon z propozycją kanałów hd. więc cały pakiet mam za 15 zł (5 kanałów bodajże i bez hbo) oraz 5 zł da discovery. wszystko muszę wziąść na 14 miesięcy. paranoja, niech wezmą sobie stoperan bo chyba ich... dodatkowa wiążąca umowa, do tego kanały na dekoderze samsunga się sypią, nic z tym nie robią... chyba faktycznie będę zmuszony zrezygnować z cp. dvb wkracza pełną parą a bez polsatów sportów jakoś przeżyję.
 
Do góry