Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

gorylla

New member
Bez reklam
Promocje w tego typu branży mają to do siebie, że są cały czas, bo inaczej zainteresowanie byłoby średnie.

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze promocje są po świętach, bo na święta "szara masa" w szale zakupów wykupuje prawie wszystko co się rusza, więc sprzedawcy czy dostawcy usług wcale nie muszą się wiele wysilać.

A po świętach sprzedaż staje i żeby wcisnąć komuś cokolwiek trzeba się wysilić.

Także nie stresuj się i obserwuj ofertę, na pewno coś ciekawego wyrwiesz. Obserwuj też przecieki newsów na satkkurierze, tam jest sporo zarejestrowanych np. pracowników aps-ów i oni wysprzęglają się dużo wcześniej, niż sama sieć to ogłosi.
 

dandee

New member
dwa dekodery

Witam
Jestem bliski nabycia CP , bo są w stanie spełnić mój podstawowy wymóg czyli dwa dekodery. Niestety u dilerów nie byłem w stanie dowiedzieć się co do oferty pakietowej. Z tego co zdążyłem zarejstrować to muszę startować od pakietu super film a poźniej zejść niżęj (tylko nie wiem jak nisko :D )
Czy ktoś z was podłączał mini dekoder do karty teleizyjnej ?
O dekodery już nie pytam bo tylko echostary oferują obecnie ( chyba że jest jakaś możliwość nabycie sprzętu umożliwiającego swobodne układanie listy programów jak w samsungu)
Jeżeli jest ktoś kto jest w stanie uporządkować sprawę tej świątecznej promocji z opcją drugiego dekodera to będe wdzięczny.
 

yaneq

New member
Bez reklam
099 kod do pilota? rozwiń to gorylla, bo jestem po paru drinkach i nic nie wiem. samsungem obsługujesz panasa??? czy jak? jak to zrobić?

co to cp szykują nową ofertę na kanały hd od nowego roku. zjechałem ich znowu jak przysłali mi starą ofertę i tyle się dowiedziałem. off :)
 

gorylla

New member
Bez reklam
yaneq napisał:
099 kod do pilota? rozwiń to gorylla, bo jestem po paru drinkach i nic nie wiem. samsungem obsługujesz panasa??? czy jak? jak to zrobić?

Dokładnie. Wprawdzie funkcjonalność jest bardzo ograniczona, bo masz tylko głośność, przełączanie źródła sygnału, oczywiście przełączanie kanałów (jak masz źródło z TV, a nie z dekodera), włączanie i wyłączanie TV, mute telewizora. Ale najważniejsza i tak jest głośność, bo tym się miesza najwięcej.

Widać, że podobnie jak ja nie przeczytałeś dokładnie instrukcji do dekodera. :p A tam jest opisane jak wół programowanie pilota i są podane kody.

Programujesz w ten sposób, że przytrzymujesz przycisk TV na pilocie dekodera i wprowadzasz kod. Później przyciskami TV i STB włączasz/wyłączasz obsługę TV z pilota dekodera. Proste. Pozdr.
 

yaneq

New member
Bez reklam
dzięki! sprawdzę później. wiesz instrukcji to ja nie czytam praktycznie wcale, chyba, że naprawdę nie wiem jak coś ustawić. jestem starym zapowcem (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), więc już tak mam :) dzięki anyway. na pewno się to przyda.
 

Lasica

New member
dandee napisał:
Witam
Jestem bliski nabycia CP , bo są w stanie spełnić mój podstawowy wymóg czyli dwa dekodery. Niestety u dilerów nie byłem w stanie dowiedzieć się co do oferty pakietowej. Z tego co zdążyłem zarejstrować to muszę startować od pakietu super film a poźniej zejść niżęj (tylko nie wiem jak nisko :D )
Czy ktoś z was podłączał mini dekoder do karty teleizyjnej ?
O dekodery już nie pytam bo tylko echostary oferują obecnie ( chyba że jest jakaś możliwość nabycie sprzętu umożliwiającego swobodne układanie listy programów jak w samsungu)
Jeżeli jest ktoś kto jest w stanie uporządkować sprawę tej świątecznej promocji z opcją drugiego dekodera to będe wdzięczny.

Do końca 6 miesiąca możesz zdecydować, jaki pakiet chcesz oglądać dalej. Jeśli jesteś zadowolony z naszej oferty, po prostu opłacasz abonament za Pakiet Familijny i Pakiet Super Film. Jeśli będziesz chciał przejść na niższy pakiet (Pakiet Familijny HBO lub Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix HBO), skontaktuj się z nami. Rezygnacji możesz dokonać w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie.

Niższego niż Pakiet Familijny HBO lub Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix HBO nie możesz wybrać.

Echostary pozwalają na dowolną kalibrację kanałów od 200 do 300. Możesz je sobie tam poukładać jak chcesz.
 

marfm76

New member
arek70 napisał:
...Czy promocja będzie jeszcze po świętach?...
Promocje to mają do siebie, że nigdy nie wiadomo kiedy się zaczną i kiedy się skończą. w tamtym roku było na pewno do końca roku -a od 1go stycznia chyba był już tylko 1 miesiąc gratis. Myślę,, że teraz też tak będzie, ale na sto procent Ci nie odpowiem.
 

Lasica

New member
marfm76 napisał:
Promocje to mają do siebie, że nigdy nie wiadomo kiedy się zaczną i kiedy się skończą. w tamtym roku było na pewno do końca roku -a od 1go stycznia chyba był już tylko 1 miesiąc gratis. Myślę,, że teraz też tak będzie, ale na sto procent Ci nie odpowiem.

Od konsultanta CF dowiedziałem się, że promocja ma potrawać na pewno do końca roku.
 

w_piotr

New member
Witam,
Czy po wykupieniu Polsatu Cyfrowego z modułem cam zamiast tradycyjnego tunera, będą działać programy w HD czy do tego potrzebny jest tuner?
Czy w ofercie Polsatu jest jakiś wybór takich modułów czy tylko jeden?
Pzdr.
 

w_piotr

New member
Niekoniecznie... posiadam telewizor z wejściem CI.
Z tego co widzę, te moduły są oznaczone jako HD więc nie powinno być problemu.
A jak wygląda jakość oferowanego obrazu...czy może być jakaś różnica między tym z tunera oferowanego przez Polsat, a tym z modułu podpiętego bezpośrednio do TV?
 
Ostatnia edycja:

w_piotr

New member
Fakt...nieświadomie poszedłem w moim pytaniu trochę na skróty ;)
A co do meritum...posiadam plazmę Panasonica z serii V10, kóra ma wbudowane właściwie wszystkie tunery i doczytałem się w międzyczasie, że są tacy co używają takiego zestawu więc nie powinno być problemu.
Byłem też u dystrybutora Polsatu, gdzie powiedziano mi, że opłata aktywacyjna jest taka sama jak w przypadku tunera, czyli SD 48 zł , HD 98 zł.
 

zoltan

New member
Co do tv to się nie wypowiadam, bo nie podałeś konkretnego modelu. Co do tej aktywacji to ja wziąłem taki moduł w ofercie pre-paid na 4 miesiące za 199zł. W tych 199zł. jest 1mc pakietu Relax Mix i Familijnego + 3mce pakietu Familijnego + 4mce kanałów HD: Polsat Sport HD, Eurosport HD, Discovery HD, MTVNHD plus POLSAT HD. Do tego od dnia aktywacji (2 grudnia) do dziś mam jeszcze odkodowane Eurosport 2 HD, HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax i Cinemax 2. Musiałbyś sobie obliczyć co Ci się bardziej opłaca: wziąć tak jak ja ten moduł na 4ms. w pre-paidzie, a potem podpisać umowę, czy zapłacić za aktywację i od razu podpisać umowę. Prawdopodobnie u dystrybutora Polsatu nie dostaniesz modułu na te 4ms. za 200zł., bo wstrzymali sprzedaz pre-paid - wiadomo okres świateczny trzeba nałapać klientów na umowy. Na Allegro takie moduły jeszcze są. Ja wziąłem sobie jak na razie tylko na te 4ms., na długie wieczory, a potem zobacze co dalej.
 

w_piotr

New member
No właśnie się zastanawiam czy wziąść w pre-paidzie czy od razu na umowę. Wygląda na to, że opcja pre-paid bardziej się opłaca.
Natomiast co do telewizora to dokładnie jest to plazma Panasonica TX-P42V10E.
 

zoltan

New member
Pre-paid ma ten plus, że jeśli cos będzie działać nie tak, lub nie będziesz zadowolony z oferty to po tych 4 miesiącach poprostu rezygnujesz i po kłopocie. Co do tv, to różnie piszą na różnych stronach. Na stronie Panasonica nie znalazłem nic o tunerze DVB-S2 w tym tv, choć w niektórych sklepach podają, że taki tuner jest.
 

w_piotr

New member
W wątku dotyczącym V10E kilku użytkowników tego tv potwierdza bezproblemowe działanie polsatowskiego modułu więc powinno być ok.
 

gorylla

New member
Bez reklam
Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale podrzucę myśl.

Od jakiegoś czasu kanał ESKA.TV, występujący w ence, został rozkodowany i można go sobie fajnie zapodać. Kanał jest super, bo nie ma żadnych upierdliwych reklam, napisów itp. tylko pure music.

W dekoderku Samsung 370G można ustawić go bardzo łatwo. W menu instalacja, skanowanie transponderów wybrać NOWY TR i wpisać 10834, w ustawieniu częstotliwość wpisać 27500 i oczywiście modulacja DVB-S2 i ENJOY! Jak ustawić w innych dekoderach nie wiem, bo innymi się nie bawiłem.

Wczoraj delektowałem się cały dzień. Kanał ma zostać z czasem znowu zakodowany, ale póki co można jeszcze oglądać. Pozdr.
 

kiloan

New member
Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale podrzucę myśl.

Od jakiegoś czasu kanał ESKA.TV, występujący w ence, został rozkodowany i można go sobie fajnie zapodać. Kanał jest super, bo nie ma żadnych upierdliwych reklam, napisów itp. tylko pure music.

W dekoderku Samsung 370G można ustawić go bardzo łatwo. W menu instalacja, skanowanie transponderów wybrać NOWY TR i wpisać 10834, w ustawieniu częstotliwość wpisać 27500 i oczywiście modulacja DVB-S2 i ENJOY! Jak ustawić w innych dekoderach nie wiem, bo innymi się nie bawiłem.

Wczoraj delektowałem się cały dzień. Kanał ma zostać z czasem znowu zakodowany, ale póki co można jeszcze oglądać. Pozdr.
Dzięki gorylla za fajną myśl;) Zaraz ustawię u siebie.
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku
 
Do góry