Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

creep22

New member
no i własnie dostałem pisemko...6zł za każy kanał hd. Ja juz nie mam sił do polsatu, zmieniłem telewizor niedawno i to co ta platforma reprezentuje w sd, to jest dramat, a teraz jeszcze t...a do końca umowy 1,5 roku, ale ja ją teraz rozwiąże - 3-miesięczne wypowiedzenie i nigdy więcej
 
Ostatnia edycja:

czarnuch

New member
wlasnie dostalem pismo o wprowaszeniu oplat za korzystanie z programow hd w cyfrowym polsacie. umowe mam od 4 miesiecy ale chcialbym ja teraz rozwiazac, wie ktos moze czy grozi mi jakas kara za rozwiazanie umowy? z gory dziekuje
 

arsenal

Moderator
VIP
Jeśli w umowie o abonament nie masz wyszczególnionych kanałów HD i tego, że są bez dopłat to umowy zerwać nie możesz. Oglądałeś je "gratis" testowo i tyle.
 

danesi

New member
Również podpisałem umowę w czerwcu. Wtedy nie było mowy o testowej, darmowej emisji HD. Wręcz na stronie CP kanały HD były wymienione w pakiecie familijnym.
Jak się właśnie dowiedziałem telefonicznie to owszem mogę wypowiedzieć umowę, ale muszę zapłacić abonament za wszystkie 25 miesięcy.

Tak niestety wygląda obsługa klienta w większości firm - najlepiej nie informować i pozostawić niedopowiedzenia.

I nie chodzi o 6 zł (w moim przypadku Polsat Sport HD) ale o zasady.

To jest granda!!!
 
Ostatnia edycja:

dzardzi

New member
Zastanawiam sie nad przedluzeniem umowy z Polsatem cyfrowym. Mam stary dekoder i chcialbym wymienic na HD . Ktory lepszy Samsung czy EchoStar czy moze ten z twardym dyskiem ( slyszalem gdzies ze lipa... i kosztuje 499zl ) . W sumie to oplaca sie rowniez wynajac dekoder - koszt 99 zł ...
Sa teraz promocje na pakiety HD i wszystkie inne takze chyba troszke bardziej sie to oplaca ( nie wiem tylko na ile se umowe podpisuje ) .
Dla mnie PC ma jedna MEGA ZALETE - polsat + polsat sport i nawet to ze N czy c+ ma lepsza oferte HD i SD nie jest w stanie tego przebic.
 

repsak

New member
<dzardzi> niestety nie wymienią Ci na dekoder hd, musisz rozwiązać umowę i ponownie podpisać nową umowę, ale biorąc dekoder hd.
Ja z tego powodu rozstałem się z CP i telefonicznie zamówiłem sobie N-ke z umową na rok.
Wszystko śmiga mi bardzo dobrze. Trochę nie mogę się przyzwyczaić do czarnych pasów góra/dół, ale tylko na niektórych kanałach.

pozdrawiam repsak
 
J

Judash

Guest
Dla mnie PC ma jedna MEGA ZALETE - polsat + polsat sport i nawet to ze N czy c+ ma lepsza oferte HD i SD nie jest w stanie tego przebic.[/quote]

A co w tych kanalach sportowych jest niby?:).
 

StaniB

New member
Witam.....
Mam pytanko....na dzien dzisiejszy,co panowie polecacie cyfrowy polsat z dekorderem samsunga w HD,czy dekorder n-ki?? Swiateczne promocje ....tylko zachencaja na zakup !:-D .Pozdrawiam.
 

01mlody

New member
W CP są 4 kanały w HD
Polsat sport HD
Eurosport HD
HBO HD
MTV HD (testowo)

Dowiedz się jak z opłatami za kanały HD
Bo na początku jest cacy a później ....

Ja mam pakiet Familijny + pakiet HBO

Z kanałów HD mam tylko HBO HD i MTV HD
reszte mi zabrali bądź 6 zł za każdy kanał HD - paranoja
 

kret020573

New member
witam,
1. mam pytanie do użytkowników dekodera samsung HD czy macie sygnał Dolby Digital kiedy np oglądacie HBO HD
Pytam dlatego że ja nie mam a może czegoś nie ustawiłem a powinienem.
Sygnał z dekodera idzie po optyku do zewnętrznego grajka w tym przypadku do logitech Z 5500.

2. następne pytanie dotyczy właśnie połączenia po optyku poprzednio kiedy miałem podłączony stary dekoder echostara po optyku to mogłem mieć wyciszony zupełnie dzwięk w dekod. jak i w TV i dzwięk szedł bezpośrednio z logitech Z 5500 teraz natomiasy kiedy mam wszystko wyciszone w dekod. i TV nie słyszę zupełnie dzwięku dopiero muszę ustawić ustawienie głośności dekodera inne niż minimum tzn w miarę zwiększania głośności na dekoderze mogę zwiększać głośność na logitechu - dziwne a może ten typ tak ma?

pozdrawiam
 

mirek74

New member
Witam
Chcę wziąć na dniach CP, tylko nie wiem czy wziąć dekoder Samsunga DSB-H370G czy Echostara DSB-7100HD. Jak by ktoś miał wiedzę w temacie tych dwóch dekoderów to prosił bym o poradę. Co ciekawe wcześniej miałem N-kę i co ciekawe nie byłem zadowolony, patrząc na ofertę Polsatu wydaje mi się ciekawsza. Najciekawiej wypada Canal Plus, ale też najdrożej. Dlatego padło na Polsat.
Pozdrawiam
 

01mlody

New member
kret020573 napisał:
witam,
1. mam pytanie do użytkowników dekodera samsung HD czy macie sygnał Dolby Digital kiedy np oglądacie HBO HD
Pytam dlatego że ja nie mam a może czegoś nie ustawiłem a powinienem.
Sygnał z dekodera idzie po optyku do zewnętrznego grajka w tym przypadku do logitech Z 5500.

2. następne pytanie dotyczy właśnie połączenia po optyku poprzednio kiedy miałem podłączony stary dekoder echostara po optyku to mogłem mieć wyciszony zupełnie dzwięk w dekod. jak i w TV i dzwięk szedł bezpośrednio z logitech Z 5500 teraz natomiasy kiedy mam wszystko wyciszone w dekod. i TV nie słyszę zupełnie dzwięku dopiero muszę ustawić ustawienie głośności dekodera inne niż minimum tzn w miarę zwiększania głośności na dekoderze mogę zwiększać głośność na logitechu - dziwne a może ten typ tak ma?

pozdrawiam

Witam
Tak HBO HD jest głos w Dolby Digital ale 2.1 a nie 5.1 mimo wszystko jest.
W Dolby Digital nadają tylko:
TVN (2.1 lub 5.1 zależy od filmu)
TVN7
HBO HD
MTV HD
Niestety to tylko tyle kanałów
reszta jest w PCM :???:

Dźwięk jeżeli idzie w Dolby Digital w dekoderze musi być chociarz na minimum
lecz gdy jest w PCM trzeba podgłosić żeby coś słyszeć.
 
Ostatnia edycja:

tomek_tp

New member
Samsung DSB-H370G

Witam
Po podłączeniu do amplitunera dźwięku poprzez przewód optyczny dźwięk jest cichszy od połączenia analogowego o miej więcej 1/3 a ponadto wysokie tony są mniej wyraźne.. ogolnie dzwiek jest gorszy a raczej powinno byc lepiej niz przez RCA.. Dodam ze amplituner mam sprawny, kabel jest dobrej jakosci. Wychodzi ze to wina deodera..?? MOze probowal ktos podlaczac dekoder w ww sposob..?
 
Do góry