Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

Jedras

New member
Od października 6zł za każdy kanał HD - w tej chwili mam ochotę rozwiązać umowę :)
Nie dość, że płaci się więcej przy instalacji żeby mieć dekoder HD to jeszcze dowalają taką cenę za każdy kanał (a jest ich raptem 2 - HBO HD nie liczę bo dostaje się go w pakiecie HBO)
 

dnc

Moderator
VIP
Jedras napisał:
Od października 6zł za każdy kanał HD - w tej chwili mam ochotę rozwiązać umowę :)
Nie dość, że płaci się więcej przy instalacji żeby mieć dekoder HD to jeszcze dowalają taką cenę za każdy kanał (a jest ich raptem 2 - HBO HD nie liczę bo dostaje się go w pakiecie HBO)

Niestety w Polsce już tak jest, że jak coś jest nowego to żyłuje się cennik do nieprzytomności, a potem będą larum wołać, że zainteresowanie małe i po co żeśmy tyle kasy na HD wywalali!!!
Jesli jeden kanał SD średnio kosztuje ok. 1 zł to kanał HD z racji 3 razu lepszej jakości powinien kosztować maksymalnie 3-4 zł. A tu proszę 6 zł. Czyli rozumiem, że oferta Polsatu jeśli chodzi m.in o jakość będzie 6 razy lepsza!!! Cudownie!!!
 

covent

New member
trzeba być cierpliwym - rok może dwa i cały ten bałagan związany z HD na wszystkich platformach ucichnie.. będzie dużo kanałów HD i siłą rzeczy zejdą ceny do normalnych poziomów - ja miałem CP chyba ze 3 lata i teraz właśnie zamówiłem dekoder HD - Nki nie wybrałem ponieważ:

nie oglądam tvn - u (HD więc mnie nie urządza)
nie oglądam filmów ( jak będę chciał polsat ma w ofercie HBO HD)

UWIELBIAM kanał BBC knowledge na którym lecą nowe serie Top Gear ale także wiele ciekawych programów ( i to jest główny powód pozostania przy CP)

W N zazdroszczę tylko discovery HD - bo akurat ten kanał i pochodne oglądam nagminnie

Jestem jednak dobrej wiary - zamawiająć nowy dekoder , pytałem jak będzie z rozwojem kanałów HD w CP i konsultantka odpowiedziała, że już już niedługo wszystko ruszy gwałtownie do przodu:) i oby tak było.
 

01mlody

New member
Ja mam nadzieje że to tylko plotki.
A najbardziej podoba mi się dźwięk niektórych filmów i programów na TVN i TVN7
mam nadzieje że Polsat coś zrobi w tym kierunku
 

bluray

Banned
No ale wskaż źródło tej informacji.
Tylko nie dawaj linku do SatKuriera bo tam nie podaja źródła.
To może więc być przeciek kontrolowany.
Tak by w przededniu wejścia kolejnej platformy SAT "na kartę" coś ogłościć typu:
HD kanały po 3 zł albo free.
 

01mlody

New member
Witam, ostatnio pytałem w punkcie sprzedarzy CP czy będą opłaty za kanały HD,
Facet powiedział że kiedyś będę jeszcze nie wiadomo kiedy i ile.

Jednak Ci którzy mają już podpisaną umowe wtedy cena opłat się nie zmieni.

Sądze że polsat zejdzie z ceny dekoderów HD i wdedy w zamian nałoży opłate za kanały HD.

Jakoś musi im się to wyrównać ;)
 

covent

New member
kilka dni temu rozmawiałem z konsultanktą zamawiając nowy dekoder HD tak mi powiedziała, że od października i hbo i eurosport hd będzi dodatkowo płatne..
 

dbdrag

New member
polsat

Jak dlamnie to polsat smierdzi samymi starociami i każe sobie płacic za kanały HD byłem ich kliientem jak mi powiedzieli za wymiane dekodera na HD prawie 400zł to rezygnuje z ich usług i przechodze do N. W polsacie są 3 kanały HD i to płatne w N mam chyba 9 i większosc bezpłatnie.pozd
 

01mlody

New member
Ja tam mam PC HD pd miesiąca i nic o płatnych kanałach niewiem. Zresztą w punkcie PC pytałem to mówili że skoro już mam umowe podpisaną to nic się nie zmieni w niej.

Sądze że jak PC będzie chciał pobierać opłaty za kanały HD to zejdą z ceny dekodera.
 

Jedras

New member
Od października niby miała być pobierana opłata za kanały HD, ale już połowa miesiąca a ja nadal oglądam sobie te kanały bez płacenia - nie zablokowali mi dostępu. Co prawda zdążyłem zapłacić za abonament do 6 listopada zanim wprowadzili zmiany, zobaczymy co będzie potem.
 
Do góry