Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

cygan

Member
yaneq - nie za bardzo groszowa sprawa, 167 zł rocznie to też coś, ale fakt - cios poniżej pasa. Dodam jeszcze, że z Euro 2008 to samo, WSZYSTKIE mecze Euro na PS EXTRA, na PS - Polski, otwarcie, od ćwierćfinałów w górę.
Dziś prawdopodobnie decyduję się na MM, wszystkie Polsaty będą, niestety tylko jeden kanał w HD, ale P.Cyfrowy też ma tylko jeden. No i szansa na PS HD w MM(nawet za niewielką dopłatą niech będzie). W sumie wyjdzie abonamentem podobnie i nie muszę płacić za dekoder HD 399zł w PC (wypożyczenie 15/msc.więc prawie na to samo wychodzi -360 zł/24miechy).

 

Sansei6

Member
Bez reklam
yaneq napisał:
Ale Polsat stracił znacznie w moim mniemaniu. Co zrobił?

Widząc ile osób zainteresowało się F1, przeniósł F1 z Polsat Sport do Polsat Sport Extra... A to wymaga dokupienia kolejnego pakietu w przypadku gdy dysponujemy tylko familijnym. Zagranie poniżej pasa w stosunku do klientów. Nie było na ten temat żadnych informacji, a to jednak ważna zmiana. Dlatego dokupiłem pakiet, bo wyjścia nie było. owszem to groszowa sprawa, ale Polsat ma konkretnie swoich klientów w du... Byle by tylko kasę od fanów F1 wyciągnąć. Btw. dzisiaj pierwsze treningi w Turcji :)

Zagranie poniżej pasa..... cóż biznes jest biznes i jak jest zainteresowanie a ma się do tego prawa i jest się monopolistą (przynajmniej w transmisji "polskojęzycznej") to się zbija kasę niestety. Będzie ciekawie bo jest bardzo chłodno i ogólnie cały weekendzik dość cłodny, choć od jutra już bardzo słoneczny, się będzie działo, ciekawe jak twarde gumy sobie poradzą w takich warunkach.... dobra nie rozpisuję się i nie robie OT, jakby co to pytajcie w odpowiednim dziale ;)
 

krukens

New member
Sliper napisał:
Mam kablówkę multimedii ale nie dość że odcięli mi eurosport a Roland Garros się zbliża :), to właśnie kupiłem dobry telewizor a słyszałem że jakość MM jest fatalna (potwierdzę lub nie jak będę już miał ten TV)

@bluray - dzięki za instrukcję, ale jak już się zdecyduję to na CP to pewnie dam komuś zarobić, bo mając na uwadze moje zdolności manualne to się okaże że po paru miesiącach od zakupu wciąż nie mam sygnału :)

To na koniec jeszcze jedno pytanie: dekoder HD kupować czy wynajmować na rok lub 2 lata?

Witam Sliper!

Odbieram w Kaliszu MM SD na plazmie Panasa i nie narzekam na jakość, szczegolnie TVNów i Polsatów. Gorzej prezentują się TVP, ale tam tylko Liga Mistrzów więc jakoś wytrzymuję ;)

Jak puszczą Polsat Sport Extra jakiś meczyk w 16:9 to mniam, mniam :)

CP SD widziałem u kumpla na LCD Samsunga i myślałem, że wybuchnę śmiechem... Nie wiem jak dekoder HD będzie tu działał.
 
Ostatnia edycja:

seandillon

New member
Witam. Jestem wieloletnim abonentem CP, jednak kilka miesięcy temu wymówiłem umowę w oczekiwaniu na nowe promocje z okazji EURO 2008 (których do dzisiaj się nie doczekałem). Kilka tygodni temu wyczytałem, przy okazji wątku wymiany dekoderów PC na HD, o wprowadzaniu do oferty nowego dekodera Echostar obsługującego HD (do obecnego Samsunga nie mam przekonania).
Wiedziony ciekawością zadzwoniłem więc na infolinię, gdzie miła pani poinformowała mnie, że owszem taki dekoder jest już dostępny w cenie 299 PLN - nie potrafiła jednak podać jego parametrów technicznych ani opisać jego funkcjonalności. Ponieważ wówczas (a i niestety również obecnie brak było nowych promocji pakietowych) wstrzymałem się z zakupem. Gdy aktualnie ponowiłem temat ze zdziwieniem stwierdziłem że rzeczonego dekodera cały czas nie ma w ofercie. Zadzwoniłem więc na infolinię, gdzie kolejna miła pani tym razem zdecydowanie zaprzeczyła by dekoder HD miał być dostępny w ofercie. Przekopałem trochę sieć i tu niespodzianka - na chorwackiej stronie znalazłem.....
dekoder Echostar DSB-7100HD NagraVision oklejony już nalepkami CP:
http://www.topreceivers.nl/en/content/blogcategory/91/258/lang,bs_BA/
Co tu się dzieje - czy ktoś z forumowiczów mógłby mnie oświecić. Czekam na nowe promocje CP, zarówno w sprzęcie jak i pakietach, przez EURO a tu nic - nie wiem czy brać to co jest czy jeszcze poczekać. Pozdrawiam. Sean
 

trollu

New member
bluray napisał:
To jest bardzo złożona sprawa z IO PEKIN 2008 w HD.
Jest wielce prawdopodobne, że tak może być.
Jedyna obecnie szansa na IO w HD to uruchomienie kanału TVP SPORT HD na platformie SAT POLSATU.
To wymaga, że by TVP i POLSAT się ugodziły. Jak potwierdza prasa ostatnio, może tak być, że EURU 2008 może nie być na TVP a TVP i tak będzie musiała zapłacić 10mln euro Polstatowi za zrewania romów.
Jest więc wyjście: my zapomnimy o tych mln euro a wy nam dacie retransmitować IO w HD.
Ale to są tylko spekulacje.

IO Pekin 2008 będą na Eusrosporcie HD. Kanał będzie dostępny na CP jako dodatkowa opcja - pewnie 10-15pln/mc. Jeśli to się potwierdzi - myślę że cena warta zapłacenia
 

krzychu-w1983

New member
ja strzelam ze ESP HD wejdzie w pakiet kanałów sportowych, tak jak było HBO HD. I jesli ktos bedzie chciał odbierac ten kanał bedzie musiał dokupic pakie sport i tyle:hmm:


PS: od 7.06 ma ruszyc kanał Polsat INFO
dostepny na kanale 5
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KKuba

New member
Bez reklam
Ważną niespodzianka. SĄ! Podkreślam już są dostępne (dziś 11.06) w sprzedaży moduły CI z nowym softem i katami Nagra 3. Cena 399 PLN wydaje się jednak dość atrakcyjna, za 4 miesiące oferty i moduł CAM. Jak ktoś jeszcze wierzy w sukces naszych to ma okazje przetestować Euro w HD z Cyfrowego Polsatu.
 

DarB

New member
Witam,
Czy istnieje możliwość podłączenia tego modułu do LCD z wejściem CI??
Konkretnie mam model Samsung LE46M87BDX- wejście CI oraz DVB jest, tylko nie wiem czy po podłączeniu modułu CAM będzie to działać? Miła Pani z infolinii CP powiedziała, że będzie to działać, ale jak się spytałem jak mam to podłączyć to już nie wiedziała także jakoś nie mam zaufania do takiej informacji. Wiem, że również C+ oferuje moduły CAM HD.
Czy mógłby ktoś doradzić czy jest to możlwie?
Z góry dzięki za podpowiedzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

arsenal

Moderator
VIP
Wejść wejdzie. Działać nie będzie. Przecież nie masz wbudowanego tunera sat HD w tym telewizorze więc niby jak chcesz odbierać Cyfrowy Polsat?
 

DarB

New member
Arsenal - dzięki za szybką odpowiedź - właśnie takiej informacji potrzebowałem. Tak myślałem, że byłoby to za proste :eek:.
Czyli biorąc pod uwagę aktualną ofertę wszystkich operatorów w Polsce wejście CI jest wogóle niepotrzebne :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tcom

New member
Wiem ja tez to miałem. zadzwoniłem na info linie i mi ręcznie właczyli ale eurosportu HD jak nie miałem to nie mam mimo zalecanej przez nich opcji " ustawienia fabryczne" musze zadzwonić jescze raz i ich OPR ...
:D

Nie cytujemy poprzednika
 

Jedras

New member
Polsat Sport HD i Eurosport HD - pakiet familijny
HBO HD - przy zakupieniu pakietu HBO
O ile wiem to wszystko :)

Mam nadzieję, że Igrzyska Olimpijskie będzie można obejrzeć na Eurosport HD w pakiecie familijnym, chociaż znając życie to mogą przenieść ten kanał do dodatkowo płatnego pakietu Sport.

Przy okazji mam inne pytania:
1. Działa wam teletext vbi?
2. Jaką macie wersję oprogramowania w Samsungu DSB-H370G?
3. Czy Eurosport HD "zaskakuje" Wam dopiero po kilku sekundach? Gdy przełączę na ten kanał na dole pojawia się pasek sygnału, znika, pojawia się znowu - tak jakby dekoder szukał sygnału - trwa to kilka sekund. Nieraz w ogóle nie "zaskakuje" i muszę przełączyć na inny program, po czym znowu na Eurosport HD i czekać aż załapie.
 
Ostatnia edycja:

trollu

New member
Jedras napisał:
0G?
3. Czy Eurosport HD "zaskakuje" Wam dopiero po kilku sekundach? Gdy przełączę na ten kanał na dole pojawia się pasek sygnału, znika, pojawia się znowu - tak jakby dekoder szukał sygnału - trwa to kilka sekund. Nieraz w ogóle nie "zaskakuje" i muszę przełączyć na inny program, po czym znowu na Eurosport HD i czekać aż załapie.

jest dokładnie tak jak piszesz
pzdr
 

maciek2x2

New member
Mam pytanie odnosnie dekodera HD samsung. Czy co jakis czas pojawia sie Wam czarny obraz (wlasciwie to wyglada tak jakby obraz z dekodera - wysylany sygnal do tv - zniknal) Posiadam TV Panasonic 42PZ85 polaczony z dekoderem samsung HD przy pomocy kabla HDMI Panasonica i tak czasami mi sie dzieje. Gdy obraz zniknie musze wlaczyc i wylaczyc dekoder i wszystko wraca do normy. Dodam ze dzieje sie to tylko przy placzeniu kablem hdmi
 
Do góry