Cyfrowy Polsat, brak kanałów

mysza715

New member
Cześc wszystkim,

Otóż mam taki problem że nagle z dnia na dzień straciłam wszystkie kanały.
Błąd z anteny satelitarnej prosze sprawdzic konfiguracje..
Okej bym powiedziała że trzeba pomajstrowac przy satelicie tyle że po godzinach 21 cala noc mam kanały.. a od 8 gdzieś już ich brakuje i tak dzień w dzień..
Jak dzwonilam do obslugi to pewien pan stwierdził że ziemia się kręci i wychodze z tego obiegu dla kanałów.. Nie mam zielonego pojęcia czy to co powiedział jest jakąkolwiek prawdą...
Jak dzwoniłam kolejnym razem to inny pan powiedział bym sprawdziła inny dekoder czy działa.
No wiec tak zrobilam i o dziwo działał. Pojechalam wiec wymienic swój, bez problemu dostalam nowy. tyle ze po 1 dniu znowu zaczelo sie to samo.. Kazano mi zrobic przywrocenia fabryczne a teraz to wyskakuje mi blad instalacji.. Nie wiem czy wzywac w koncu technika. Kazdy mówi co innego..

Dlatego bym prosila by ktos się wypowiedział na ten temat..
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wiesz co, nie mam wprawdzie Cyfrowego Polsatu, ale dzisiaj mój z kolega z pracy mówił, że też wczoraj nie miał żadnych kanałów. Myslał że mu przez przypadek wyłączyli i wysłał dzisiaj żonę do punktu. Może to nie kwestia anteny czy dekodera, a u Nich tkwi przyczyna?
 

mysza715

New member
NIe mam pojecia wczoraj znowu po 22 godzinie były. Dzisiaj rano nie i teraz znowu są..
moze to faktycznie od nich. no cuz zobaczymy wtedy ^^
 

mysza715

New member
tak teraz mam. od godziny 10 gdzies tak nie mialam ale po jakims czasie znowu wrocilo.
To az dziwne i nie wiem co mam na ten temat myslec..
Czyzby sprawy techniczne az tak czesto zobaczymy jak to bedzie w kolejnych dniach :)
 
Do góry