Cyfrowa TOYA

kini0

New member
Bez reklam
Właśnie....czy warto się bawić w TV Toya...? Ktoś z Was ma może jakieś doświadczenie w tym temacie?- jak wygląda jakość obrazu na LCD?
I jak kształtuje się opłata abo...?
 

krzeslaw

New member
Witam

Mam cyfrową Toye od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Mieszkam w rejonie Rzgowska/Paderewskiego i u mnie różnica w stosunku do poprzedniego obrazu z sygnału analogowego jest kosmiczna. Zazznaczam, że nie jestem takim znawcą ani tak bardzo wyczulony na wszelki niuanse obrazu jak znaczna część forumowiczów - różnica jest widoczna dla każdego z domowników. Miałem kiedyś Cyfrę i uważam, ze cyfrowa Toya na większości kanałów w niczym jej nie ustępuje.
Z tego co wiem, w różnych rejonach miasta różnica między cyfrową i analogową Toyą bywa nie aż tak wyraźna, ale to zależy od jakości sygnału analogowego - u mnie był kiepski, stąd poprawa nadspodziewanie duża.
Ogólnie polecam, bo koszt jest niewielki, tylko 9, 99 PLN + dotychczasowy abonament, a dodatkowo mam kilka kanałów, których w wersji analogowej nie miałem
 

ernane

New member
abonament z opcja cyfrowa +9.9zl wychodzi ponad 50zł, za taka cene mozna miec full pakiet w cyfrowym polsacie, dla mnie zupelna strata kasy.

Dodatkowe kanaly, fajnie ale co one wnoszą? ruski kanal, arabski... oczywiscie jest ten "cudowny" playboy ktowy w Cp kosztuje 12.99 i znajomy na to poleciał choc sie nie przyznawal dlugo:D
maly wybor kanalow, wiec jesli masz porzadny tv to bawic sie w cos takiego to jak dla mnie nie porozumienie, jak u siebie tvsat zakladalem to znajomy ktory korzysta z toji cyfrowej w swoim miescie byl zaskoczony ze wychodzi tak tanio,
caly czas polacy, szczegolnie starsi mysla ze tvsat to oznaka Bóg wie jakiego bogactwam, te czasy juz dawno minely, wlasnie taka kablowka cyfrowa to bardziej oznaka bogactwa z takimi cenami :D, a tv sat to raczej oznaka cienkiego portfela
kablowka cyfrowa ma sens kiedy masz okno na polnoc i problemowa administracje jesli chodzi o zalozenie anteny, ale w pozostalych przypadkach...
 
Do góry