Cyfrerka?

pc4150

New member
Mam do was pytanie kończy mi się umowa z polsatem(wypowiedzenie 27 grudnia)... ale oni jeszcze nic nie przesłali to nie co dziwne ale mniejsza oto umowa nie okreśolna powinna skończy mi się 27 marca. I tutaj moje pytanie czy na kwiecień cyfra ma jakieś promocje ... tzn. chodzi mi o pakiet komfortowy+canaplus+dekoder PVR 500gb i chciałbym to mieć za 60 zł tak jak jest to teraz ze stałymi cenami czy można na coś podobnego liczyć w kwietniu? zależy mi aby mieć CANAL+Sport i by mieć HD bo TV za niedługo pewnie tez na wymianę i będzie philips 47 8404h ;)
 

pc4150

New member
ok to przekształce pytanie czy zwykle na święta wielkanocy platformy szykują promocje?
a przedmówcy odpowiadam
NIech zapyta... analityka z money.pl oni wiedzą xD na 80%
 

Andrewan

New member
Zwykle jest tak jak zwykle :) czyli dla nowego klienta zawsze coś się znajdzie, podpisuj umowę na jak najkrótszy okres, bo zawsze jest jakaś promocja a walka o klienta coraz bardziej zaciekła. Śmiem twierdzić że na Wielkanoc jakiejś super oferty nie będzie, zwykle mają one miejsce pod koniec roku kiedy to kończą się umowy większości abonentów i walka o tych że idzie na noże z korzyści dla nas.
Pozdrawiam
P.s
Co do kursu euro. analityk to taki jasnowidz z dyplomem :)
 
Do góry