Cyfra +

Zorro

New member
No i proszę jeszcze o info jak wygląda założenie Cyfry plus. Czy przychodzi ekipa i wszystko montuje, czy ja sam na własnę rękę?
 

Piopio

New member
Cyfra daje talerz + kable.
Montaż chyba 150 zł - przychodzi ekipa i robi wsio.
Tuner albo własny albo dzierżawisz od cyfry za 10 zł.

pzdr
 

Zorro

New member
A jakie kable daje cyfra? I na jaki koszt (+-) powiniem się szykować przy zakupie własnego dekodera (ok.400zł) i całej instalacji?
 

Zorro

New member
Ale jaki dekoder za 400zł to już nie mam pojęcia. POMOCY, kompletnie się w tym wszytskim pogubiłem!
 

arsenal

Moderator
VIP
Może w końcu zadzwoń na infolinię C+, zamiast zadawać niepotrzebnie pytania. Tam ci wszystko powiedzą odnośnie montażu i cen.
Z mojej strony powiem tak. Jak już podpiszesz umowę, mają cię z reguły gdzieś. Stajesz się "frajerem", który dał się złapać i teraz musi płacić przez 12m-cy. Na pytania, dlaczego HBO i reszta kanałów tematycznych ma jakośc VHS'u pieprzą coś o źle ustawionej antenie bo u nich jest ok. Druga TePsa. Też rządzą cwaniaki francuzy.
Zastanów się 3 razy zanim dasz się "złapać". Jak bym miał możliwość to wybrałbym combo-kablówka+wypożyczalniaDVD. Na razie czekam do kwietnia i cześć jak czapka Syfro+.
 

absolus12

New member
Kablówki gratuluję, to dopiero będzie VHS pełną gębą na zjechanje taśmie.
Niestety ale cyfra jest obecnie najlepszym z możliwych wyborów jeżeli chodzi o sygnał TV.
Pozdrawiam

PS 150PLN za "montaż" przykręcenie anteny + podłączenie kablem konwertera z tumerem to troche dużo jak na 15minut pracy. CHyba, że ktoś ma dwie lewe ręce ;)
 
Ostatnia edycja:

Piopio

New member
No jeszcze trzeba dziury wywiercić w ścianach, kabel położyć. Antenę jakoś zamontować na balkonie co by komuś na głowę nie spadła ...
Trochę roboty jednak jest.

pzdr
 
Do góry