Cyfra+ z 2 satelit

adrian1990_02

New member
Czy istnieje możliwość podłączenie do dekodera cyfry+ philipsa HD 6201 konwerterów ustawionego na Astrę i Hob Bird??? Byłem w sklepie i sprzedawca powiedział mi że ten tuner nie obsługuje DiseqC i nie da się odbierać równocześnie programów z 2 satelit. Czy da się ten program jakoś rozwiązać???
 

zyga6591

New member
adrian1990_02 napisał:
Czy istnieje możliwość podłączenie do dekodera cyfry+ philipsa HD 6201 konwerterów ustawionego na Astrę i Hob Bird??? Byłem w sklepie i sprzedawca powiedział mi że ten tuner nie obsługuje DiseqC i nie da się odbierać równocześnie programów z 2 satelit. Czy da się ten program jakoś rozwiązać???
Philips 6201 bez problemu obsługuje Diseq i nie ma problemu z odbiorem z Astry i Hot Birda.
 

adrian1990_02

New member
crasher napisał:
Tak dla scislosci to prawda, dekoder ma tylko jedna glowice, wiec albo ogladasz hotbird albo astre ;)

czyli poprzez zamontowanie DiseqC będę mógł równocześnie oglądać programów z Astry i HotBird??? Czy to nie pomoże???
proszę o wyjasnienie bo ja jestem totalnym lajkiem ;/
 

zyga6591

New member
adrian1990_02 napisał:
czyli poprzez zamontowanie DiseqC będę mógł równocześnie oglądać programów z Astry i HotBird??? Czy to nie pomoże???
proszę o wyjasnienie bo ja jestem totalnym lajkiem ;/
Będzie można ogladać programy z Hot birda ALBO Z Astry.Nie można oglądać równocześnie programów z dwóch satelitów.
 

Rafał28

Klub HDTV.com.pl
vip
adrian1990_02 napisał:
czyli muszę zmienić ustawienie w dekoderze??? Z satelity HotBird na Astrę???
to cała filozofia???
Nic nie zmieniasz.Pamiętaj tylko,że w Disec wej. 1 to HB a wej. 2 to Astra.
Gdybyś Miał PVR-a to wtedy trzeba zmienić typ konwertera na pojedynczy (wtedy działa DISEC)
 
Do góry