Cyfra+ Problem po dzisiejszej aktualizacji.

konradstw

New member
Witam! Dziś była aktualizacja programów w C+. No i ok wprowadzili gol hd, weekend hd fajnie lecz z listy kanałów zniknęły kanały bez HD. Z racji że mam pakiet zloty to mam Eurosport 1 i 2 BEZ HD, lecz nie mogę ich po prostu odbierać bo na liście kanałów są tylko Eurosport 1 i 2 HD, do których nie mam uprawnień. To jak teraz nie mogę korzystać z Eurosportu SD tylko dlatego, że mam dekoder HD? Wie ktoś jak temu zaradzić? Co mam zrobić?
 

marprz

New member
Hej
miałem dokładnie ten sam problem i nieźle wkurzony zadzwoniłem na infolinie. Wiec tak:
eurosport znajdziesz na 271 i 272, a TVN (którego tez nie mam HD) jest na 250.

Pozdro
Marcin
 

conley

New member
witam wszystkich, ja z kolei mam taki problem - nie mam obrazu na:
canal+ film HD i canal+ gol HD! sygnał silny - 4,5 na 5 możliwych.
wszystkie inne canały HD odbieram normalnie.
Wiecie może co z tym zrobić?

Marcin
 

kOOgel

New member
nie mam obrazu na:
canal+ film HD i canal+ gol HD! sygnał silny - 4,5 na 5 możliwych.

Wiecie może co z tym zrobić?

Marcin
Mam identyczną sytuację. Dzwoniłem na infolinię i gość powiedział, że te kanały są nadawane na innej częstotliwości i trzeba ruszyć minimalnie anteną w prawo lub lewo. Nie sprawdzałem tego jeszcze bo nie chce mi się na dach wyłazić.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
[...] Dzwoniłem na infolinię i gość powiedział, że te kanały są nadawane na innej częstotliwości i trzeba ruszyć minimalnie anteną w prawo lub lewo.[...]
w dniu dzisiejszym jeszcze nic bardziej śmiesznego nie słyszałem [czytałem]
icon_lol.gif
 

jbravo

New member
ale jak przekręcić? do góry? w bok? pytam bo mam trudny dostęp do konwentera i jak juz sie tam wdrapie to chciałbym żeby mi sie od razu udało bo tez nie mam niektórych HD.
 

kOOgel

New member
Stojąc przodem do anteny przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Nie ma możliwości regulacji góra-dół czy prawo-lewo, przynajmniej u mnie nie ma. Obracasz go po prostu w uchwycie.
 

Szemot

New member
Mimo iż gość z cyfry miał racje to powiedział to jak idiota. Byłem w dzile technicznym Cyfry+ i wiem jak powinno się informować klienta o tym. Weź telefon tam gdzie masz telefon. Zadzwoń do nich i spytj sięjak sprawdzić moc sygnału na konkretnym transponderze (czyli pewnej paczce kanałów nadającej na konkretnej częstotliwości). Niedziałają Ci te dwa bo widocznie antena jest delikatnie przesunięta (lub konwerster) przez co niewystarczająco odbiera tą częstotliwość. Zadzwo do nich żeby konkretnie powiedzieli Ci krok po kroku jak to sprawdzić w dekoderze i jak już będziesz miał ustawiona moc sygnału dla tego konkretnie konwertera to się możesz bawić w obracanie anteny. czy klonwertera. Bez tego nie ma możliwości i sensu. Jak już to ustawicie razem to popros żeby też wytłumaczył jak to przywrócić tak jak było jak już ustawisz sobie antenę (żeby nie musieć do nich dzwonić i kolejną godzinę czekac w kolejce na połączenie ;-) Mógłbym napisać tu po kolei co i jak zrobi ale jeśli jesteś laikiem to łatwiej Ci to będzie zrozumieć jak będziesz słuchał niż czytał
 
Do góry