Cyfra Plis HD na instalacji zbiorczej

ernane

New member
wszystko zalezy kto to robil i jak to zrobil czy z sercem czy byle jak, najlepiej jakbys zapytal kogos z obecnych mieszkancow, bo trudno udzielic Ci odpowiedzi.
W takich blokach gdzie jest instalacja zbiorcza pojawia sie problem z zalozeniem wlasnej anteny ale wszystko da sie rozwiazac jesli ma sie doswiadczenia z tego typu problemami ;)
 

Holt_

New member
Bez reklam
mam jeszcze jedno pytanie.

Przypuśćmy że do takiego gniazda podłączam PVR HD z Cyfry Plus.
Oczywicie na jednym kablu do jednego wejścia.
Oczywiście nie mam możliwości oglądania jednego i dowolnego nagrywania innego programu.

Ale czy mam:
1. możliwość bezpośredniego nagrywania na dysk tego, co właśnie oglądam?
2. jednoczesnego nagrywania i ogłądania innego programu z tego samego zakresu pasma i tej samej polaryzacji?
 

acton777

New member
Bez reklam
1. Tak
2. Tak
Niestety zawsze jest jakieś, ale...
HBO Digital, w momencie nagrywania na dysk programów z ww, nie bedziesz miał mozliwości oglądania niektórych programów (np C+ ) Na szczęście puszczają tylko między 2 a 6 rano.
Jak jesteś "nocnym markiem" i będzie Ci to przeszkadzać, względnie planujesz nagrywać audycje w nocy, to kaz sobie wyłączyć HBO Digital ;)
 

Holt_

New member
Bez reklam
nie mam zamiaru wykupywać ani HBO, ani HBO HD, ani HBO Digital, więc "ale" mam z głowy :) bardzo dziękuję za odpowiedź.

Aha, jeszcze jedno - nagrywanie z programatorem oczywiście przy wyłączonym TV będzie działać bez problemów?
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
Mozesz zaprogramować dekoder i wyłączyć go, nagra wszystko, pod warukiem, ze audycje nie będą na siebie "nachodzić" ;)
 
Do góry