Cyfra+HD

J

Judash

Guest
Panowie, sprzeczki,docinki itp zachowanie nic nie zmieni ;) jedynie denerwujemy samych siebie;). Nawet tel. do C+ nic nie zmienia, bo jak ktos wczesniej napisal wg C+ wsio jest OK!.Wnioski?.....ja nie mm wyboru, bo lubie ogladac nasza lige, czy angielska gdyby nie to, to w ramach protestu moglbym rozwiazac z nimi umowe, ale to chyba nic nie zmieni;).Moze gdyby jednoczesnie zrezygnowalo 100.000 abonentow jednoczesnie ;)?
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Judash napisał:
Panowie, sprzeczki,docinki itp zachowanie nic nie zmieni ;) jedynie denerwujemy samych siebie;). Nawet tel. do C+ nic nie zmienia, bo jak ktos wczesniej napisal wg C+ wsio jest OK!.Wnioski?.....ja nie mm wyboru, bo lubie ogladac nasza lige, czy angielska gdyby nie to, to w ramach protestu moglbym rozwiazac z nimi umowe, ale to chyba nic nie zmieni;).Moze gdyby jednoczesnie zrezygnowalo 100.000 abonentow jednoczesnie ;)?

Ja naszych rozmów nie traktuję jako sprzeczki lecz normalne dyskusje, a to że twój poprzedni post mnie rozbawił toż to chyba nic złego:) Piszę maniakalnie na ten temat ponieważ naiwnie liczę, że jednak ktoś tam od operatorów platform cyfrowych tu zagląda i przyda im się kilka słów prawdy.
 
J

Judash

Guest
jarmalik napisał:
Ja naszych rozmów nie traktuję jako sprzeczki lecz normalne dyskusje, a to że twój poprzedni post mnie rozbawił toż to chyba nic złego:) Piszę maniakalnie na ten temat ponieważ naiwnie liczę, że jednak ktoś tam od operatorów platform cyfrowych tu zagląda i przyda im się kilka słów prawdy.

Mysle, ze nikt z C+ tu nie zaglada i maja w nosie nasze opine ;).Moze zmasowany atak poczty e-mail C+ cos by pomogl szybciej ;), a najlepiej skrzynke prezesa jakiegos zawalic ;)
 

rafix01

Member
Bez reklam
Judash napisał:
Moze zmasowany atak poczty e-mail C+ cos by pomogl szybciej ;), a najlepiej skrzynke prezesa jakiegos zawalic ;)
jestem za!!!!
ustalmy jakiś dzień wysyłki mejli na dany adres (prezesa) i jakąś treść ... i podklejmy nowy temat ;) .
Jak już ustalimy co i gdzie wysyłamy wtedy zawiadamiamy naszych znajomych aby też wysłali do C+ i będzie nasza cyferka ładnie banglać :krol:
Co Wy na to?
 
J

Judash

Guest
Moze jakis "madrala" napisze jakas madra, logiczna tresc odnosnie kiepskiej jakosci programow?.A my bedziemy systematycznie wysylac ;) niech wiedza, ze aboneci C+ to nie glupole ;)
 

conradus8491

New member
Czas zacząć nasz taniec z c+!!

Podzielam opinię,że należy wymagać od cyfry dobrej jakości częściej niż
raz na tydzień.Pomysł z zasypaniem ich skrzynek emailowych naszymi uwagami jest dobry.Należałoby jednak stworzyć taki tekst,który zmósił by
szafów c+ do poważnego potraktowania naszych wymagań.Wielu z panów
posiada sporą wiedzę techniczną na temat tego co należy wymagać i jak zaczniemy nawet powielać nasze emaile to powinno dać im wiele do myślenia. Jestem pierwszy ,który to rozpocznie.Mam wrażenie,że tego co piszemy sobie na naszym portalu nikt z cyfry nie czyta.Dodrze byłoby znać adresy emailowe paru skrzynek tej firmy.Mam nadzieję ,że to co będzie zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami.Pozdrawiam conradus8491.
 

kp@

New member
przerwy w działaniu dekodera HD

Po zmianie softu na nr 56 już 4 razy wyłączył mi sie samoczynnie dekoder w trakcie odbioru programu.Czy ktoś zaobserwował taki przypadek u siebie.Zwykle działo sie się to po ok 60-90 minut ogladania.:confused:.Załaczenie było automatycznie ale był potrzebny na to czas. Ponieważ mam podłaczenie po przez HDMI i SCART, po automatycznym uruichomiu dekoder właczał sie po scarcie bo jest pierwszy na liscie zródeł w Samsungu N71.
 

kp@

New member
samoczynne resetowanie odbiornika HD

Ponieważ nikt nie potwierdza takiej sytuacji ,musze zareklamować mojego Philipsa DSR 6201/91 który w dalszym ciagu sam sie resetuje w czasie ogladania programu.Zawsze przez to mam przerwę 2-3 minut w ogladaniu programu.:( Nie zdołałem uchwycić żadnej reguły w tym zakresie.
 

dany

New member
Teraz leci mecz na 18, powtórka NJ-TOR, obraz jest 16/9 ale jakość taka sobie, czy ten mecz leci/leciał w HD ?
 

ronin

New member
Za wyjątkiem lutowego ASG canal+ ani żadna inna TV w Europie nie nadawała i NIESTETY nie nadaje NBA w HD. Ale np. polska n-ka nadaje play-offy NHL w HD. Więc można trzeba tylko chcieć. Nie wiem czy ten wpis dotyczy canal+, ale canal+sport czy tym bardziej porąbane i IDIOTYCZNE canal+sportHD nie nadaje meczów NBA w trybie 16/9.
 

dany

New member
ronin napisał:
Nie wiem czy ten wpis dotyczy canal+, ale canal+sport czy tym bardziej porąbane i IDIOTYCZNE canal+sportHD nie nadaje meczów NBA w trybie 16/9.

Wiem, wiem, dlatego pytam, bo ten mecz leciał jakoś dziwnie, tak jakby był rozciągnięty z 4/3 na 16/9 i tak leciał z satelity (obraz "nie kończył się" na znaczku HD). nigdy tak nie puszczali, wiec pewnie sie cos u nich popieprzyło, bo jakość napewno nie była HD.

Może chociaż finały puszczą .... ech marzenia
 

effe

New member
Witajcie chłopaki. Coś widzę że wątek przestał się rozwijać od jakiegoś czasu. Czyżby w cyfrze nic się nie działo? Żadnych aktualizacji softu do dekodera philipsa? Coś może wiadomo o jakichś nowościach? np. nowe programy itp.
 

MrAs

New member
No właśnie. Maj sie kończy, czerwiec tuż tuż, a kanałów stricte HD w Cyferce jak nie było tak nie ma. Niedługą zaczną zbierać po 10 zł za HD - tylko za co?. Przecież nie wierzę że nagle od 1 lipca włączą te 3 kanałay w HD. Może ktoś coś wie więcej. Nawet nie wiadomo w 100 % co to maja być za kanały. Zdrówka wiaro ...:cool:
 

arsenal

Moderator
VIP
Bardzo możliwe, że za chwilę ogłoszą iż odkładają start tych kanałów na jesień bo TPS coś powoli się wycofuje z Hot Birda. Tzn. na dzień dzisiejszy nawet nie zaczął a latem będzie to raczej nie możliwe.
 

uruk-hai

New member
Nic się tu nie pisze bo nic się nie dzieje w rzeczonej materii - jedynie rachunek na 145 złociszy co miesiąc czeka w skrzynce pocztowej A pokazy HD jak były lipą taka nadal lipą stoją - jedyny obraz który widziałem i mógłbym się skłonić że był w HD to Geldof w Afryce i takich wrażeń wszystkim polecam jak najwięcej!Zbliża się jednak sławny termin 1 czerwca i czuję że tego dnia obudzę się z ręką w nocniku a nie kanałami HD w Syfrze ...
 
Do góry