Cyfra+HD

sebaa

New member
jarmalik napisał:
sebaa chyba miał rację choć nie do końca - żużel leciał na zwykłym Canal+..
Tak to prawda. Żużel był transmitowany na głównym C+ bo akurat w tym samym czasie leciało pseudo HD z OE na C+Sport. Za to powtórka już dzisiaj była w HD na C+Sport.

http://www.canalplus.pl/program

Zreszta napisałem że z tym wozem HD w Krsko to tylko moja teoria. Nie do końca mogę ją potwierdzic bo nie udało mi się odnaleść wczoraj dosyłu HD z tych zawodów. Jednak po dosyle SD można było wywnioskowac że produkcja transmisji opiera sie o wysokiej klasy sprzęt (HD?). Realizacja, powtórki (super slo-mo), zbliżenia na trybuny i zawodników wprost jak z kamer i transmisji HD.

Zadam pytanie na forum żużlowym czy widzieli tam wóz Canal+ HD to wszystko wyjaśni.

Pozdrawiam!;)
 

maszek

New member
Bez reklam
Również nie zauważyłem istotnej różnicy w obrazie pomiędzy C+ Sport a C+ Sport HD podczas meczu Wisły z Polonią. Teraz oglądam Mecz MU z Chelsea i... bajka.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
tom226 napisał:
Poczekamy do piatkowej transmisji OE i zobaczymy jezeli bedzie to znowu SD to musimy dzwonic na maxa do nich i opierd...ć

Chyba odnalazł im się wóz transmisyjny bo dzisiaj już jest obraz w porządku (choć przydałoby sie więcej kamer HD). Niemniej OPR za sytuację sprzed tygodnia i tak się im należy.
 

Draco22

New member
Cyfra+

Witam i mam pytanie...dlaczego tak reklamujecie cyfre+? A ile płacicie za abonament? Czy u was wszystko jest takie idealne w HD? Za taka kase to powinni wam jeszce dopłacać za tą reklame .pozdrawiam.

edit @ dnc
Bardzo proszę o nie wszczynanie "bójek sieciowych". Na razie to jest upomnienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marwicjusz

New member
Draco22 napisał:
Witam i mam pytanie...dlaczego tak reklamujecie cyfre+? A ile płacicie za abonament? Czy u was wszystko jest takie idealne w HD? Za taka kase to powinni wam jeszce dopłacać za tą reklame .pozdrawiam.
Jakoś nie zauważyłem żeby tutaj ktoś reklamował Cyfre+. Po to jest forum żeby wymieniać sie spostrzeżeniami na temat telewizji za którą słono trzeba płacić. Czasem są złe opinie a czasem dobre ale żeby od razu reklama??
Według Twojej filozofii na ten temat trzeba by zamknąc forum bo każda rozmowa o jakimkolwiek sprzęcie, telewizji, radiu to reklama.
 

iqpablo

New member
Draco22 napisał:
Witam i mam pytanie...dlaczego tak reklamujecie cyfre+? A ile płacicie za abonament? Czy u was wszystko jest takie idealne w HD? Za taka kase to powinni wam jeszce dopłacać za tą reklame .pozdrawiam.

ja jestem osoba ktora ostatnia reklamowala by cyfre. ale niestety mimo ze place kupe szmallu to i tak c+ ma najlepsza oferte filmowa. nka jest calkiem spox ale jesli chce sie miec taka oferte filmowa jaka ma cyfra, to trzba by wykupic wszystkie roznego rodzaju vody, a wtedy to sie placi tyle samo co za cyfre. wiec pozostane jednak przy c+ mimo ze nie cierpie tej stacji - niestety z powoduy braku konkurencji i z powodu durnych umow na wylacznosc niektorych programow czlowiek jest na nia skazany. mam nadzieje ze kiedys c+ legnie w gruzach, ze znajdzie sie jakas platforma ktora pobije c9 na leb i szyuje, tak ze ta zbankrutuje. ale do tego czasu (przy najmnie na razie) bede przy c+.
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Draco22 napisał:
Witam i mam pytanie...dlaczego tak reklamujecie cyfre+? A ile płacicie za abonament? Czy u was wszystko jest takie idealne w HD? Za taka kase to powinni wam jeszce dopłacać za tą reklame .pozdrawiam.

kup sobie "szachownice " 0.72.100.XXX.XXX

tez sie bedziesz cieszył :p

:D
 

jarmalik

Member
Bez reklam
W tej chwili Cyfra+ Film HD nadaje jeden z odcinków Gwiezdnych Wojen. Obraz jest niezły, ale jednak dużo mu brakuje do jakości jaką swego czasu widziałem przy emisji tego samego filmu w kanale Pre***e HD. Tam obraz aż "kłuł" w oczy - tu jest nieco rozmyty. Właściwie ani razu nie udało mi się zobaczyć na tym kanale filmu w super jakości HD tak jak częściej zdarza się widzieć świetną jakość na kanale Sport HD i NGHD
 

Lech

New member
Bez reklam
iqpablo napisał:
j mam nadzieje ze kiedys c+ legnie w gruzach, ze znajdzie sie jakas platforma ktora pobije c9 na leb i szyuje, tak ze ta zbankrutuje. ale do tego czasu (przy najmnie na razie) bede przy c+.

Też niejednokrotnie narzekam na cyfrę, ale daleki jestem od tak radykalnych opinii. W Polsce są gorsze platformy niż C+ i jak zsumujesz ceny i warunki umów to się okaże, że cyfra nie jest ani najgorsza ani najdroższa. A że czasami lecą w gumę to jest to wyłącznie wina wciąż słabej konkurencji na rynku - więc prawa popytu i podaży. Czego i Ty i ja jesteśmy najlepszymi przykładami - płaczesz i płacisz, bo nic lepszego niet.
 

stereoman

New member
Nie jest tak z tą C+ HD źle -)

Przez trzy miechy byłem wyłączony z oglądania mojej cyferki;)
a teraz łykam szerokimi haustami.
Proponuję odrobinę dystansu, to tylko telewizja, jak by jej nie zwał:D
I ma ofertę, o jakiej konkurencja może tylko pomażyć.

pzdr
 

krecha2

New member
Panwie jaka platforma na dzien dzisiejszy nadaje lepszej jakosci obraz wiecej kanalow hd , N czy moze cyfra + przymierzam sie do zakupu ktorejs z platform ktora radzcie mi Wy!
 

małgosia

New member
Pisałam już Maszkowi na priva, ale napiszę jeszcze tu.
Udało mi się zrobić upgrade modułu Cyfry na kanale TVP INFO (a nie na TVP Polonia jak informował satkurier).

Krecha2 !
Po dłuższym użytkowaniu bardziej docenisz zawartość programową niż jakość emisji (choć oczywiście jakość emisji też ma duże znaczenie)
Moim zdaniem jest jeden kanał bijący wszystkie inne na głowę. Jest to CANAL+, a znajdziesz go tylko na Cyfrze albo w odrębnej ofercie (ale wtedy wychodzi drożej). Na tym kanale masz zarówno piłkę nożną w jakości HD (liga polska i angielska) jak i najlepsze filmy (z miesiąca na miesiąc coraz więcej premier jest w HD).

Ja właśnie przedłużyłam umowę z Cyfrą i otrzymałam 25% zniżkę.
pakiet podstawowy - zamiast 38 zł - 28 zł
CANAL+ - zamiast 29 zł - 21 zł
CANAL+ HD - zamiast 6 zł - 4 zł
NG HD - zamiast 6 zł - 4 zł
-----------------------------------------
Razem - 57 zł
Moim zdaniem w tej cenie nie dostaniesz lepszej oferty u konkurencji. Uważam, że CANAL+ i Ale Kino - w zupełności wystarczają żeby zapewnić ofertę filmową (są także inne kanały jak Comedy Central, Movies 24 czy Hallmark - ale moim zdaniem to lipa)
NG HD - moim zdaniem lepsze od Discovery HD z "n", do tego masz jeszcze Planete i Discovery - więc w zupełności starczy jeśli chodzi o dokumenty, filmy przyrodnicze
CANAL+ SPORT HD - ponieważ razem z mężem oglądamy głównie piłkę nożną (liga polska i liga angielska) - w zupełności nam wystarczy, ale jest także liga francuska, włoska, hiszpańska, koszykówka, żużel, rzadko boks,
futbol amerykański
Z babskich spraw (więc Ciebie to pewnie nie interesuje) - mam TVN Style i Fashion TV

Możesz sobie także dołożyć HBO na jakiś czas (niestety jego jakość jest kiepska na wszystkich platformach, a oferta filmowa też gorsza niż na CANAL+) korzystając z formularza internetowego - nie musisz więc dzwonisz i wyczekiwać aż ktoś odbierze telefon. Jeśli zamówisz HBO przykładowo 5 marca to cały marzec oglądasz za darmo, a płacisz dopiero za kwiecień. W każdej chwili możesz z tego zrezygnować.

Oczywiście wszystko jest sprawą względną. Piszę to tylko z mojego punktwu widzenia.
 

maszek

New member
Bez reklam
Potwierdzam, na TVP Info (regionalna) jest dostepny upgrade do modułu cyfry. Zauwazyłem że przebiega to w dwóch etapach: pierwszy to załadowanie programu z liniowym postępem od 1 do 100%, nastepnie wisi sobie na 100 % jakis czas i znów zaczyna wgrywać soft skokami tzn 20%, 40% (wisi) 60%, 70% (wisi) 80%, 100%;) i ... zakończone sukcesem - polecenie naciśnij OK ale.. nie reaguje na pilota. Więc wyłączyłem mu U i ponownie włączyłem. Działa uff :D
dzięki Małgosia !!!

ps. czy mi się tylko wydaje, że znów zniknęły punkty reputacji?
 
Do góry