Cyfra+HD

maszek

New member
Bez reklam
stereoman napisał:
No to powtórzę
W tej chwili mówią mi, że wystarczy zwrot starego dekodera i podpisanie aneksu, a sygnał HD aktywują w ciągu 3 dni.
Gdzie w tym moduł za 179 zł?

Chyba, że dla nich moduł jest tak oczywisty, że o tym się nie mówi./joke/
Po niedzieli sprawę załatwiam, to się wyjaśni i nie będę truł:p
OK, koniecznie daj znać, bo jeśli będzie tak jak napisałeś - to oznacza... nie, nie będę chwalił cyfry...:D

Na dzisiaj jednak wygląda to tak link
Wybierz wariant dla siebie.
- dekoder na własność: 699zł
- moduł CAM: 179zł jeśli już posiadasz dekoder HD (ze złączem CI)
- dekoder na wynajem: 15 zł/mies.
 
Ostatnia edycja:

maszek

New member
Bez reklam
Judash napisał:
A moze ktos ma obraz kontrolny National Geografic HD,czy wyskocza z nienacka ;)?
nie wiem czy jest sens szukać dzisiaj tego kanału skoro ma być od 1 lipca?
jeśli coś wykryjesz - daj znać;)
pozdrawiam
 
J

Judash

Guest
maszek napisał:
nie wiem czy jest sens szukać dzisiaj tego kanału skoro ma być od 1 lipca?
jeśli coś wykryjesz - daj znać;)
pozdrawiam
Ma byc od 1-go, ale jakos musi sie znalezc w paczce C+ ;).Chyba maja gdzie kontrolny obraz, a moze trzeba przeskanowc niebo?

A i jest juz Canal+film HD.
Hotbird 7A, 13°E- Cyfra +:
Canal+ Film HD Polska (Poland) w DVB-S, 11470.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:5/6 SID:15423 PID:331[MPEG-4] i leci w 1080i
 
Ostatnia edycja:

maniek700

New member
Mam pytanie :roll: jak mam znalesc nowe programy syfry+ na TOPFIELD 7700? Zrobilem aktualizacje programow i nic to nie dalo :( Wie moze ktos co jest grane? Z góry dziekuje ;)
 

przemas45

New member
Canal+FilmHD juz nadaje



Hotbird 7A, 13°E- Cyfra +:
Canal+ Film HD Polska (Poland) w DVB-S, 11470.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:5/6 SID:15423 PID:331[MPEG-4]

ups, nie zauwazylem ze Judash juz o tym napisal :p
 
Ostatnia edycja:

maszek

New member
Bez reklam
maniek700 napisał:
Mam pytanie :roll: jak mam znalesc nowe programy syfry+ na TOPFIELD 7700? Zrobilem aktualizacje programow i nic to nie dalo :( Wie moze ktos co jest grane? Z góry dziekuje ;)
Jakich programów szukasz? Jeśli przeskanowałeś na nowo Hot Birda to powinieneś mieć aktualną listę kanałów.
 

vorlon

New member
Canal+ Film HD

Judash napisał:
Ma byc od 1-go, ale jakos musi sie znalezc w paczce C+ ;).Chyba maja gdzie kontrolny obraz, a moze trzeba przeskanowc niebo?

A i jest juz Canal+film HD.
Hotbird 7A, 13°E- Cyfra +:
Canal+ Film HD Polska (Poland) w DVB-S, 11470.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:5/6 SID:15423 PID:331[MPEG-4] i leci w 1080i



Właśnie znalazłem canal+ Film HD nadaje w 1080i i jakośc jest znakomita. Oglądam na Humax 2000 soft 10011, tv Plasma Panasonic TH-pv60.
Oglądam film "niania".:grin:
 

dnc

Moderator
VIP
Rzeczywiscie jest już C+Film HD. Jednak mam pewien problem ponieważ na moim PC (AltDVB 2.2 + Core AVC Codec) nie ma obrazu. Nie wiem jaki to problem, ale jest tylko dźwięk. Myślałem, że coś jest nie tak z kodekami, ale C+ Sport HD działa bez zarzutu. A może PC się nie wyrabia (Athlon 64 4200 +1GB RAM)? Jeśli ktoś ma dostęp co C+ z poziomu komputera i karty DVB to bardzo proszę o sprawdzenie tego.
 

maszek

New member
Bez reklam
dnc napisał:
Rzeczywiscie jest już C+Film HD. Jednak mam pewien problem ponieważ na moim PC (AltDVB 2.2 + Core AVC Codec) nie ma obrazu. Nie wiem jaki to problem, ale jest tylko dźwięk. Myślałem, że coś jest nie tak z kodekami, ale C+ Sport HD działa bez zarzutu. A może PC się nie wyrabia (Athlon 64 4200 +1GB RAM)? Jeśli ktoś ma dostęp co C+ z poziomu komputera i karty DVB to bardzo proszę o sprawdzenie tego.
C+Sport chodzi pod 720p a C+Film jak napisali koledzy z forum jest w 1080i więc... może procek nie wyrabia?;)
 

dnc

Moderator
VIP
Myślisz, że Athlon X2 64 4200 i 1 GB RAM nie wydoli? Zobaczymy. W poniedziałek czeka mnie mała modernizacja kompa na Athlona x2 64 5200 i 2 GB RAM.
Nie wiem czy to jedyny powód (lub jeden z kilku), ale wydaje mi się, że to nie jest wina sprzętu, ale programu. Otóż moduł przechwytujący strumień MPEG4 AVC pokazuje bitrate na pozimie 64KB/s, a rzeczywisty bitrate video z satelity do ok. 1-1.2 MB/s. Więc wydaje mi się, że albo mam skopane ustawienia AltDVB, albo tej wersji czegoś brakuje. Będę kombinował. Jakby komuś działało to dajcie znać.
 

robo55

New member
ponieważ canal+ filmowy Hd bedzie nadawał tylko kilka pozycji w jakości HD (rozmawialem na infolinni) moje pytanie więc następujące czy w sd też bedą pasy na boku tak jak na canale sportowym. I drugie pytanie rozumiem że i na topfildzie i na humku można odbierać 2 kanały sportowe jeden w sd a drugi w hd? pytanie głupie może ale biorąc pod uwagę powyższe cholerne pasy ma swoje uzasadnienie.......?
 
J

Judash

Guest
robo55 napisał:
ponieważ canal+ filmowy Hd bedzie nadawał tylko kilka pozycji w jakości HD (rozmawialem na infolinni) moje pytanie więc następujące czy w sd też bedą pasy na boku tak jak na canale sportowym. I drugie pytanie rozumiem że i na topfildzie i na humku można odbierać 2 kanały sportowe jeden w sd a drugi w hd? pytanie głupie może ale biorąc pod uwagę powyższe cholerne pasy ma swoje uzasadnienie.......?

Wszystkie programy, filmy nadawane w SD beda bez pasow.
 

robo55

New member
JUDASH- na Ciebie zawsze można liczyć dzięki!! ale czy to samo będzie dotyczyć sportu - to byłaby pełnia szczęscia.....
 
J

Judash

Guest
robo55 napisał:
JUDASH- na Ciebie zawsze można liczyć dzięki!! ale czy to samo będzie dotyczyć sportu - to byłaby pełnia szczęscia.....

Jesli jest kanal sport SD i HD, to wszyscy beda zadowoleni ;). Ty bedziesz ogladal mecz np Wisla-Legia w SD bez pasow, a ja w HD ;).
 

robo55

New member
no to super - bo gdy dzisiaj płacąc za hd muszę ogladać dajmy na to euroligę i prokom z pasami po boku to mnie krew zalewa. jednego tylko nie rozumiem jeżeli beda coś transmitować np. z anglii dajmy na to totenham-arsenal i sygnal bedzie sd bo taki bedą dostawać w swoim przekazie to jak oni puszczą ten mecz w canale HD bez pasów....
 
J

Judash

Guest
robo55 napisał:
no to super - bo gdy dzisiaj płacąc za hd muszę ogladać dajmy na to euroligę i prokom z pasami po boku to mnie krew zalewa. jednego tylko nie rozumiem jeżeli beda coś transmitować np. z anglii dajmy na to totenham-arsenal i sygnal bedzie sd bo taki bedą dostawać w swoim przekazie to jak oni puszczą ten mecz w canale HD bez pasów....
Nie musiales ogladac z pasami z boku. Np mecz ligi angielskiej nadawany w wersji HD na kanale HD nigdy nie byl z pasami. Jesli na kanale HD byly pasy tzn, ze nie byl to material HD. Jesli Totenham-Arsenal bedzie w SD,to na kanale HD beda pasy. Sa dwa kanaly sport i nie musiales ogladac na HD z pasami.
 
Ostatnia edycja:

robo55

New member
no tak ja oczywiście ostatni raz aktualizowałem liste 2 miechy temu ale teraz to naprawde dobrze wygląda......jeszcze tylko musze obraz poprawić kupując humka albo topa i bedzie super gut
 

maniek700

New member
W tym problem ze jak chce wprowadzic recznie to nie pokazuje mi tej czestotliwosci! Jest albo za niska lub za wysoka (11438 lub 11488) i sa jakies inne kanaly!
maszek napisał:
Jakich programów szukasz? Jeśli przeskanowałeś na nowo Hot Birda to powinieneś mieć aktualną listę kanałów.
Prosze o pomoc! Sprzet Topfield 7700 i Aston 2.17
 
Ostatnia edycja:

KKuba

New member
Bez reklam
Wpisz z palaca częstotliwość - klawiszami numerycznymi. BTW mnie i tak nie działa i teraz się zastanawiam czy to Topfield czy moja instalacja.
 
Do góry