Cyfra+HD

KKuba

New member
Bez reklam
Potwierdzam niestety, że moja własna recepta na Topfielda działa do pierwszego wyłączenia dekodera. :( Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń...
Za to NG HD działa...
 
Ostatnia edycja:

patefkrak

New member
Ja również potwierdzam, że moj Humax również działa do pierwszego wyłączenia dekodera i nie mam pomysłu jak temu zaradzić. NG nie za każdym razem wchodzi, ale działa i obraz jak dla mnie gitarka.
 

maszek

New member
Bez reklam
karoo napisał:
Chciałbym się dowiedzieć czy wszystkie filmy na CANAL+FILM HD są emitownae w rozdzielności HDTV?

Pozdro!!!
Nie, te w SD są nadawane na tym kanale z pionowymi, czarnymi pasami po boku. Mam nadzieję, że od sierpnia cały materiał będzie w HD.
 

maszek

New member
Bez reklam
11116 V 27500 3/4
A: 2301, V:2311, P:2301
Sid : 14623
Onid : 318
Wyszukałem na Humaxie NGC ale niestety nie mam dźwięku:( (nawet opóźnionego)
 

stereoman

New member
arsenal napisał:
Aneks i zakup modułu CI od C+ to minimum formalności do spełnienia.
No to jest tak:
Dziś, 2 lipca mam programy C+ HD/ sport, film, NG/ BEZ MODUŁU!!!
W piątek zadzwoniłem do BOK i powiedziałem, że chcę przejść na kanały HD i zdać ich dekoder analogowy.
Dzisiaj zdałem dekoder, po południu zadzwoniłem do BOK i po godzinie mam te programy na ekranie!!!
Opłata się zwiększa o 12 złotych, ale że odpada koszt dzierżawy dekodera za 10 zł, czyli cena rośnie o 2 zł

pzdr dla arsenala

aneksu do umowy też nie ma!!! tylko zgłoszenie.WOW WOW

te zmiany to od lipca
czyli realnie patrząc mam do przeputrania 179 zł
jakieś pomysły? :p:p:p

pzdr
 

Lech

New member
Bez reklam
maszek napisał:
11116 V 27500 3/4
A: 2301, V:2311, P:2301
Sid : 14623
Onid : 318
Wyszukałem na Humaxie NGC ale niestety nie mam dźwięku:( (nawet opóźnionego)

Zastosuj automatyczne skanowanie wszystkich transponderów HB, u mnie kanał ten zgłasza się na pozycji nr. 2642, czyli na końcu listy programów tv tuż przed radiowymi. I wszystko jest ok :)
 

maszek

New member
Bez reklam
Lech napisał:
Zastosuj automatyczne skanowanie wszystkich transponderów HB, u mnie kanał ten zgłasza się na pozycji nr. 2642, czyli na końcu listy programów tv tuż przed radiowymi. I wszystko jest ok :)
A już chciałem tego uniknąć...;)
Ale zrobiłem inny myk. Zalogowałem się na ICA, włączyłem jedynkę na Humku, przesłałem sobie aktualizację praw odbioru na kartę i... mam dźwięk:D
thx Lech
 

karoo

New member
Czyli dziennie będą ok. 2-3 filmy HD.A reszta filmów będzie w niskiej rozdzielności , czy będą one specjalnie skalowane do HD?
 
Do góry