Cyfra + Hd

kolusos24

New member
Witam.


Kupuje sobie nowego LCD a mam Cyfre+ ze zwyklym dekoderem na wlasnosc, co musze zrobic aby otrzymac od cyfry dekoder HD z jakas znizka ? Facet w cyfrze powiedzial aby zadzwonic do Warszawy przedstawic sytuacje i spytac sie o mozliwosc rabatowego wynajecia dekodera HD , oczywiscie musze najpierw zamowic jakis program HD.
 

siwy25

New member
kolusos24 napisał:
a ogolnie bede miec dobry odbior na lcd sony 40w4000 ?
ile wynosi cena tego dekodera / wypozyczenie
i co mi da twardy dysk ?

Witam,
na tym tv nie powinno być kłopotów z odbiorem,
wynajem Philipsa PVR HD z twardym dyskiem 20 zł/mies.
twardy dysk-min. nagrywanie,odtwarzanie,zatrzymywanie,cofanie prog.na ,,żywo'' do 2 godz. więcej na internetowej stronie c+.
Pozdr.
 

pysio78

New member
siwy25 napisał:
Witam,
twardy dysk-min. nagrywanie,odtwarzanie,zatrzymywanie,cofanie prog.na ,,żywo'' do 2 godz. więcej na internetowej stronie c+.
Pozdr.

Do 2 godzin? To masz jakiś lewy ten dekoder.
Ja go posiadam i mam ponad 20 filmów nagranych (w tym bodajże 3 czy 4 w HD) i jeszcze nie mam sygnalizacji o tym, że miejsce się kończy!
 

siwy25

New member
pysio78 napisał:
Do 2 godzin? To masz jakiś lewy ten dekoder.
Ja go posiadam i mam ponad 20 filmów nagranych (w tym bodajże 3 czy 4 w HD) i jeszcze nie mam sygnalizacji o tym, że miejsce się kończy!

...2 godz. można ,,cofnąć''!,program oglądany na ,,żywo'' a nagrać(jak się nie mylę) można 20 godz. w HD lub 50 w SD, tak podają przy danych tech. tego tunera na inter. str. c+.
Pozdr.
 

kolusos24

New member
Mam kolejne pytanie. Bo widze ze ten tuner hd cyfry z dyskiem jest slabo oceniany. Czy moglbym tylko zamowic jakis program HD i zakupic swoj wlasny tuner z dyskiem ? Jak tak to prosze Was o podanie jakiegos tunera z dyskiem odpowiadajcym tego z cyfry oczywiscie najlepiej jak najtanszego.
 
Do góry