Cyfra+ bije promocją n i Polsat

ridick8

New member
cyfra + podpisuje dziennie ponad 10tys umów n i polsat po 5tys to chyba pokazuje kto ma obecnie najlepsza oferte sam rynek to zweryfikował. sory że niewiem jak wkleic linka. opisane sat kurier
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Zgadzam się z przedmówcą - zależy kto do czego potrzebuje :)
Ja wczoraj zamówiłem N-kę wyłącznie ze względu na największą dostępność kanałów w standardzie High Definition i to bez dodatkowych opłat jak to ma miejsce w Polsacie:) Oprócz tego posiadam kablówkę więc z dostępnością np. Polsat Sport nie mam problemu :D
 

grodek75

New member
ridick8 napisał:
cyfra + podpisuje dziennie ponad 10tys umów n i polsat po 5tys to chyba pokazuje kto ma obecnie najlepsza oferte sam rynek to zweryfikował. sory że niewiem jak wkleic linka. opisane sat kurier

Warto byłoby jeszcze zamieścić dane odnośnie tego ile każda z platform ma tzw. martwych dusz i jaka jest ilość odejść od poszczególnych platform.
Paradoksalnie tak duża ilość nowo podpisanych umów przez C+ może stać się dla niej problemem. Jakość obsługi i podejście do klienta nigdy nie było mocną stroną tej platformy, a przy tak znacznym zwiększeniu ilości abonentów prawdopodobnie te negatywne cechy jeszcze się nasilą. Ponadto firmy windykacyjne mogą już zacierać ręce. Za kilka miesięcy liczba zleceń od wszystkich platform wzrośnie...:rolleyes:
I jeszcze jedno - Cyfra ma najlepszą (pozornie - patrz np. opłata za dzierżawę decodera/recordera) promocję, a nie ofertę. W PL ludzie lecą na cenę. Gdy skończą się promocyjne miesiące zdziwienie i złość nowych abonentów może się nasilić...
 

stereoman

New member
Taaa...
a starzy abonenci walą głową w ścianę i piją denaturat, że takie cymesy/promocje/ objeżdżają ich szerokim łukiem.

pzdr:???:
 

grodek75

New member
Jest jeszcze jeden powód, który może tłumaczyć tak dużą sprzedaż C+: z początkiem grudnia wprowadzono kodowanie N3, które wyelimnowało piratów. Duża część z nich zdecydowała się na pewno na zakup legalnego abonamentu. Oczywiście dobrze świadczy to o C+, bo znaczy że nielegalni abonenci dobrze oceniają jej ofertę programową i jakość.
Pytanie tylko czy tak samo dobrze będą je oceniali gdy będą musieli zacząć płacić abonament...?:hmm: Cóż, życie i rynek zweryfikują dzisiejszy boom.
Zobaczymy też co przyniesie styczeń (czy ITI porozumie się z CP)?
W zależności od efektów negocjacji może się zacząć kolejna wędrówka ludów. Tym razem pomiędzy CP i TNK. Abonenci CP nie są bowiem raczej targetem dla C+...
 

ridick8

New member
bum dopiero będzie po 12 grudnia jak cyfra+ uruchomi vod moze zabraknąć dekoderów pvr tak bynajmniej przewidują...pewnie jakaś nowa kampania reklamowa... pozatym analitycy przewidują ze ten rok jest decydujacy dla cyfry polsatu i n a w przyszłym roku napewno dojdzie do fuzji dlatego każdy umacnia się na rynku.
 

zbynio81

Member
moze dzieki temu w koncu N wezmie sie w garsc i uruchomi usluge MULTIROOM podejrzewam ze wtedy C+ i Polsat pójda mocno w odstawke i beda takze pracowac nad ta sluga z korzyscia dla nas. Niestety jest to zmora maja przynajmniej 2 TV i jeden dekoder.
ps.Polsat nie wiadomo czy po nowym roku bedzie mial kanaly TVN-u chyba ze podpisze umowe z tv N i da im kanal POLSATU:krol:
 

***mach***

New member
Sam przeszedłem z CP do C+. Uważam że nowe ceny sa rewelacyjne. W polsacie placiłem 38zł teraz mam pakiet za 30zł. Czyli taniej a oferta zdecydowanie bogatsza (C+, NG, Planet, MTV, DOMO itd) Dodatkowo przez 5 miesięcy mam full opcje czyli HBO i sport i inne kanały. Potem będę musiał dopłacic tylko za HD 18zł miesięcznie. Czyli będę miał za 48zł bardzo dobry pakiet z 4 kanałami HD (których w N i PC nie znajdę). Chodzą słuchy że C+ jest na sprzedaz i dlatego chcą za wszelką cene podnieś liczbę abo. Szkoda nie skożystać.
 

kamcyk26

New member
ridick8 napisał:
cyfra + podpisuje dziennie ponad 10tys umów n i polsat po 5tys to chyba pokazuje kto ma obecnie najlepsza oferte sam rynek to zweryfikował. sory że niewiem jak wkleic linka. opisane sat kurier
Trudno sie dziwic skoro daja wszystko za pol-darmo. Tylko ciekawe co bedzie gdy ludzie beda musieli zaczac placic abonement nie objety promocja wyzszy o 100-200%. Wtedy szybko zapomna, ze mieli rok za darmo i zrezygnuja. Podobnie zreszta jest w N, rozdawanie rekordera za darmo oraz dlugie okresy free na pakiety to akt desperacji. Tak naprawde to te promocje to olbrzymi koszt dla tych platform. Sama prowizja placona APSom to 50-100zl od abonenta. Do tego koszt sprzetu itd. Pewnie przychod z calej takiej promocyjnej umowy ledwo pokryje te koszty, a jesli abonent po okresie promocyjnym zrezygnuje to bedzie D U P A.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Właśnie uległem i kupiłem , po raz drugi C+.
Przekonała mnie do ich oferty ... żona (niezbędny jest jej Planete i NG) oraz promocja. Osobiście wybrałbym N (największa, chyba oferta "darmowych kanałów) i ładniejszy interfejs :) Jeśli ludzie faktycznie polecą tylko na cenę i nie doczytają kiedy kończy się i na co promocja to faktycznie mogą się zdziwić, ale taka jest siła marketingu i niechęć niektórych do zagłębienia sie w temat. Ich sprawa. Moim zdaniem (raczej mojej żony :) )teraz to jest najlepszy wybór. Co do jakości obsługi ... no cóż, umowę "zawarłem" wstępnie telefonicznie. Miły Pan podał mi adres punktu w moim mieście gdzie dzisiaj od 10 godz. mogę sobie całość odebrać i podpisać umowę. Byłem o 11 i niestety dekodera nie było.:twisted: Będzie ok. 15 ...ponoć. Czekam na telefon.
 

Yearman

New member
A ja mam pytanko dot. dekodera w promocji Cyfry + bo : chce wziac umowe na 13 miesiecy(chyba bardziej oplacalna niz na 18) dekoderHD w obu przypadkach jest gratis przez 10 misiecy a potem trzeba placic 15/20 PLN. Czy jest mozliwosc oddania dekodera np. po 10 miesiacach i gratis wziecie jakiegos SD ? czy trzeba podpisywac nowa umowe ? probuje wybrac najbardziej kozystna opcje dla siebie.
 

bochendaro

New member
Z tego co się orientuje :) dekoder na wynajem możesz oddać kiedy chcesz niestety żadnego na własność nie dostaniesz . Możesz sobie kupić np allegro :)
pzdr
 

maczek82

New member
Przekonała mnie cena 20 zł/mies przez 10 miesięcy, duża ilość programów -generalnie jakość do ceny. Niestety czekam od wtorku aż się infolinia z montażem dogada i zamontują mi. Kuleje obsługa klienta niestety.
 

maczek82

New member
Moim skromnym zdaniem Cyfra przewyższa N pod tym względem, iż nawet w niższych pakietach otrzymujemy swego rodzaju kompleksowy zestaw kanałów, czyli dla każdego coś miłego, natomiast w N biorąc najtańszą wersję czyli pakiet podstawowy plus 2 tematyczne dostajemy za 38 zł sporo kanałów, ale tylko z tych opcji tematycznych, zatem mamy goło z innych dziedzin.

Do tego dochodzi Canal+ (sportowy też) i sporo innych kanałów za darmo przez 12 miesięcy i darmow HD i HBO przez 5 z możliwością rezygnacji.
 

Hardi

New member
Dla mnie to wielki plus, że są pakiety tematyczne, bo wybieram tylko to co mnie interesuje. Kiedyś miałem Cyfrę i na 100% nigdy więcej nie zdecydowałbym się ponownie na nią, obsługo klientów jest tragiczna, dbają tylko o przyszłych klientów, jak się już podpisze umowę to jest dramat, aby cokolwiek załatwić, zerwania umowy również graniczy z cudem.
 
Do góry