CRYSIS 1 z PC leci na konsole.

pa3

New member
Bez reklam
Na pewno nie, ogralem wlasnie C2 i wielka kupa jak dla mnie (poza kilkoma ladnymi widoczkami).

Dokładnie, słabo zarysowane postacie, główny bohater jak i cała fabuła jakaś taka nijaka, kompletnie niewciągająca. Większość rozgrywki jest nuudna, monotonne strzelanie w przeciwników, których AI prawie nie istnieje, latają bez składu i ładu.

A podobno C1 jest jeszcze bardziej miałka - nie dziękuję
 

crimson-pirate

New member
Crysis 1 byl bardzo dobry :) Niestety konsole obecnej generacji nie sa w stanie pociagnac takiego potworka , nie jestem fanbojem PC . Aktualnie od roku posiadam takze PS3 i do gier glownie jego uzywam. Wiec jestem tutaj bezstronny. Crysis 1 graficznie jest nieporownywalnie ponad mozliwosci konsoli , Crysis 2 byl robiony z mysla o knsolach stad tez tak wyglada. Oczywiscie mowie tutaj w kwestiach jakosci grafiki , a nie bezposrednio samego gamepleju. ogolnie FPSy na PC > konsole jak dla mnie :) Natomiast wiele inncyh gatunkow lepiej sie gra na konsoli :)
 

cureman

Active member
Bez reklam
Dokładnie, słabo zarysowane postacie, główny bohater jak i cała fabuła jakaś taka nijaka, kompletnie niewciągająca. Większość rozgrywki jest nuudna, monotonne strzelanie w przeciwników, których AI prawie nie istnieje, latają bez składu i ładu.

A podobno C1 jest jeszcze bardziej miałka - nie dziękuję

Ale sie usmialem !!! .Czlowieku ale dobry post do dzialu humor !.Nie umiesz grac ot co.Gra jest swietna bo daje nam wiele ... :-D
 

pa3

New member
Bez reklam
Ale sie usmialem !!! .Czlowieku ale dobry post do dzialu humor !.Nie umiesz grac ot co.Gra jest swietna bo daje nam wiele ... :-D

No to tylko pogratulować takiego poczucia humoru :eek:k:
Gra jest nudna, zresztą poczytaj sobie różne recenzje i opinie, no ale to znaczy wg ciebie że niektórzy nie umieją grać w gry - woow. No tak w tej grze jest taka kozacka fabuła (na miarę MGS 3) że tego nie rozumie, albo innowacyjna/zaawansowana rozgrywka, której po prostu nie ogarniam :fool:.
Aha grafika, no fakt to musi być 10/10 niema co.
 

crimson-pirate

New member
powiedz mi prosze z gatunku fps , tylko nie mgs bo to juz nieco co innego. Jakie gry nie sa nudne skoro crysis 1 jest tak nudny ?
Call of Duty ? gdzie kazda gra jest identyczna i oskryptowana na max ?.
nie chodzi mi o grafike , w gry gram od ponad 24 lat, Spectirum Timex , konsole , pc etc.
Wiec mi na grafice nie zalezy, bo wychowalem sie na produkcjach 8 bitowych gdzie grafiki ladnej nie byloale grywalnosc :)
Dla mnie crysis jest bardzo ldny graficznie ale jest tez bardzo dobra gra, przyjemnie sie gralo , mozna bylo wykonac zadania na rozne sposoby. Spokojna eliminacja lub Rambo style. Fabula moze nie powalala ale nie jest to gra cRPG etc.
 

pa3

New member
Bez reklam
Nie grałem w Crysis 1 tylko w 2

Grając w fps mam się dobrze bawić a nie nudzić i tyle - w C2 główny bohater to niemowa (jak w GTA 3 tylko to było jakieś 8-9 lat temu), przeciwnicy latają bez sensu, albo blokują się na jakiś przeszkodach, klimat w grze jest dla mnie nijaki o fabule już wspominałem.

Gra mi niepodeszła, co nie znaczy że nie umiem grać w gry, co mi tu pewien "mędrzec" zarzucał ;)
 

crimson-pirate

New member
Gralem w Crysisa 1 oraz 2 . Jedynka jest zdecydowanie lepsza.
demo zwykle nie pokazuje potencjalu gry , zdarza sei , ze demo slabe a gra rewlacyjna.
A co do bohatera , ktory nie ma glosu to jest tak w wielu nowych i calkiem niezlych grach.
Np. w Skyrim tak bedzie ,fallout 3 itp..
Jak wposmnialem dla mnie FPS nie musi posiadac zalet RPG (fabula , glos bohatera ? wtf) Jedyne z czym moge sie zgodzic to akcja walka . Jesli chce fabule to grap w CRPG lub czytam ksiazke ,a nie gram w action FPS...
 

pav3l

New member
Bez reklam
Nie zrozumiałeś. Kapsell miał na myśli demo silnika gry - w sensie, że cała gra, to jedno wielkie demo silnika CryEngine. Po przejściu połowy i początkowym entuzjazmie, niestety ale się z nim zgadzam....
 

crimson-pirate

New member
Macie na mysli Crysis 1 czy 2 ? dla mnie pierwsza czesc bez porownania lepsza. Dwojka jest rzeczywiscie nie porywajaca. Grafika 2 czesci tez nie jest juz takim szokiem jakim byla 1 . Do dzisiaj pierwsza czesc gry chodzi slabiej na kompie ale grafika takze jest ladniejsza.

pav3l ty jestes fanbojem ps3 :) wiec Towje zdenie jest malo obiektywne , dla Ps3 zawsze najelspze bedzie killzone 2 itp. Ja od ponad roku posiadam tez ps3 , jednak FPS,strategie, RPG to PC. Reszta to PS3 :)
 

pav3l

New member
Bez reklam
Coś ci się chłopie pomyliło, poczytaj moje posty. Ja na Crysisie2 gram na piecu. Ogółnie FPS to dla mnie tylko piec (z małymi wyjątkami), także chybiony twój strzał...
Serii Killzone nie trawię.

...a co do twoich wypowiedzi...to one są bardziej fanbojskie niż całej reszty w tym wątku/temacie...Masz czarnule od "ponad roku", to jest jedyne wytłumaczenie. Przejdzie ci.
C2 to po prostu taka sobie gierka z miodną grafą (PC).
 
Ostatnia edycja:

crimson-pirate

New member
Co do 1 akapitu masz racje, strzelałem tak widząc Twoj wpis z trophy ps3 stad wywnioskowalem jak widac blednie :)
moje wypowiedzi nie sa fanbojskie ...bo i gdzie ?
dalej mam zdanie ze pewne gry na PC sa duzo lepsze ,a inne na PS3 i tego nie zmienie...nie widze tutaj nigdzie fanbojowksiej postawy ani na rzecz ps3 ani pc.
 
Do góry