CRT z HD Ready. Co wybrać.

SzErI

New member
Czy ktoś z was może polecić jakiś konkretny model który mieści się w kwocie 2000-3000zł?

Nie wiem co aktualnie jest na TOPie.

Pozdrawiam i z góry dzięki.

P.S.
Jakbyście mogli, krótko uzasadnijcie dlaczego właśnie ten powininem zakupić.
 

Markcox

New member
SzErI napisał:
Czy ktoś z was może polecić jakiś konkretny model który mieści się w kwocie 2000-3000zł?

Nie wiem co aktualnie jest na TOPie.

Pozdrawiam i z góry dzięki.

P.S.
Jakbyście mogli, krótko uzasadnijcie dlaczego właśnie ten powininem zakupić.

W zasadzie na naszym rynku dwoma, najkonkretniejszymi propozycjami są PHILIPS 32PW9551/12 i SAMSUNG SW32Z419.
Na "konkurencyjnym";) forum obydwa modele są bardzo obszernie opisane, jak również zamieszczony jest bezpośredni test tych dwóch modeli. Jak wiadomo każdy ma swoje wady i zalety.. Jezeli chodzi o jakość obrazu, zwycięzcą w tej konfrontacji jest PHILIPS, natomiast SAMSUNG to TV SLIM a jego design rozkłada PHILA na łopatki. Uwież mi że wybór nie jest łatwy :p
 

radosuaf

New member
Bez reklam
A czy ten LG to CRT??!! Zechciało mi się nawet sprawdzić... LG nie oferuje TV CRT przyjmującego sygnał HD.

Co do moich wcześniejszych odpowiedzi... jest tyle testów i stron w necie nt. Samsunga i Philipsa, że naprawdę nie widzę sensu pisania tego po raz 1237...
 

Markcox

New member
radosuaf napisał:
Co do moich wcześniejszych odpowiedzi... jest tyle testów i stron w necie nt. Samsunga i Philipsa, że naprawdę nie widzę sensu pisania tego po raz 1237...

Widzisz, trzeba było tak od rau :D
 
Do góry