CRT 28-36 cali 100Hz Uzywany

jjoint

New member
Witam,

chcialbym kupic uzywany telewizor CRT, plaski kineskop: 28-32 cale 100Hz z dobrym jakosciowo obrazem i dzwiekiem w cenie max 650,00 PLN.
Telewizor ten ma mi sluzyc powiedzmy przez nastepne 2-4 lata do ogladania przede wszystkim filmow DVD i telewizji.

Oto co znalazlem na Allegro:
1. Loewe Aventos 3981ZW
2. Toshiba 32 ZD09G
3. Thomson Scenium 32WF64E
4. Thomson Scenium 28WF64E-B

Jestem w tej kwestii laikiem wiec bardzo prosze o rade, ktory z powyzszych wybrac.
Jezeli maja Panstwo inne typy to prosze o ich zaprezentowanie.
Zalezy mi tez na mozliwosci naprawy uzytkowanego telewizora w przypadku awarii (dostepnosc czesci).

Ps. Z checia kupilbym np. JVC AV-32X5BU lub Panasonic TX-32PX30 lecz niestety to nie ta cena

Pozdrawiam
jjoint
 

jjoint

New member
jjoint napisał:
Witam,

chcialbym kupic uzywany telewizor CRT, plaski kineskop: 28-32 cale 100Hz z dobrym jakosciowo obrazem i dzwiekiem w cenie max 650,00 PLN.
Telewizor ten ma mi sluzyc powiedzmy przez nastepne 2-4 lata do ogladania przede wszystkim filmow DVD i telewizji.

Oto co znalazlem na Allegro:
1. Loewe Aventos 3981ZW
2. Toshiba 32 ZD09G
3. Thomson Scenium 32WF64E
4. Thomson Scenium 28WF64E-B

Jestem w tej kwestii laikiem wiec bardzo prosze o rade, ktory z powyzszych wybrac.
Jezeli maja Panstwo inne typy to prosze o ich zaprezentowanie.
Zalezy mi tez na mozliwosci naprawy uzytkowanego telewizora w przypadku awarii (dostepnosc czesci).

Ps. Z checia kupilbym np. JVC AV-32X5BU lub Panasonic TX-32PX30 lecz niestety to nie ta cena

Pozdrawiam
jjoint

Witam ponownie,
telewizor wybrany - kupilem Aventos'a.
Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.
Po uruchomieniu nie omieszkam opisac wrazen.
Pozdrawiam
jjoint
 

adam3220

New member
no abyś nie trafił tak jak ja ,kupiłem i po miesiącu telewizor niechce się właczyć ,oddałem do naprawy i albo majster lipny albo usterka poważna bo już trzy razy go oddaje spowrotem i dalej niedziała .Po namyśle stwierdziłem że kasa w błoto ,udałem się do sklepu i kupiłem nowy ,5 lat gwarancji ,zobaczymy może pech mnie opuścił
 

merw78

New member
ja mam LG 29FB5RFX
chyba w czerwcu będzie mial 2 lata. odpukać nic sie nie dzieje
obraz czysty, dźwięk ok
HD nie próbowałem teoretycznie powinien odebrać:
ma HD Compatybilyty, 100Hz, korekcja XD
wada brak wejscia HDMI, 4:3 obraz
ogólnie polecam
:)
 

yamah

New member
Mam Sony KV32FC60Z 100Hz,super sprzęt a dżwięk to normalnie powala,jeszcze nie spotkałem telewizora o takim brzmieniu.
 
Do góry